Свято у школі

8 лют. 2018
Сьогодні, 8 лютого, в нашій школі-інтернаті відбувся святковий концерт, приурочений річниці першої Посвяти в кадети та Дню народження школи.

Свято почалось ще вдень - протягом перерв для усіх учнів школи проводились веселі ігри та конкурси.
А після уроків усі зібрались в святково прикрашеній актовій залі, де протягом концерту лунали вітальні слова, вірші та пісні. Учні також дарували рідній школі веселі сценки та гумор з життя школи.
Захоплення глядачів викликали виступи наших перших (старших) кадетів - учнів 9 класу, які показали присутнім свої уміння з стройової підготовки та вправи зі зброєю.
Молодші кадети , учні 6-8 класів, виконали видовищний танцювальний флешмоб, який теж викликав бурю аплодисментів.
Завершилось сьогоднішнє дійство, як і годиться в подібні дати, святковим пирогом, яким після концерту посмакували в їдальні усі учні школи.