День відкритих дверей в педагогічному університеті (ЦДПУ ім.Винниченка)

17 груд. 2017
Кожної третьої суботи щомісяця учні нашої школи, слухачі Кіровоградської МАНУМ, відвідують у своїх наукових керівників консультації у м.Кропивницький, які зазвичай проходять в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В.Винниченка. Цього разу, 16 грудня, окрім консультацій нашим старшокласникам випала чудова нагода побувати на заході, який наразі є корисним і важливим для майбутніх студентів, - Дні відкритих дверей.

Кожної третьої суботи місяця учні нашої школи, слухачі Кіровоградської МАНУМ, відвідують у своїх наукових керівників консультації у м.Кропивницький, які зазвичай проходять в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В.Винниченка. Цього разу, 16 грудня, окрім консультацій нашим старшокласникам випала чудова нагода побувати на заході, який наразі є корисним і важливим для майбутніх студентів, - Дні відкритих дверей.Разом з нашими юними науковцями до педагогічного університету відправились й інші наші одинадцятикласники, адже перед ними зараз стоїть дуже важлива задача, від якої залежить їхнє майбутнє - це вибір ВУЗу й ,відповідно, вибір предметів для ЗНО.
Перед початком заходу в актовій залі всім гостям демонструвався фільм про історію ВУЗу, його випускників. А розпочався захід з вступного слова проректора з наукової роботи, доктора філологічних наук, професора Михиди Сергія Павловича, який надав присутнім загальну інформацію про університет, а також про досягнення його випускників, студентів та викладачів.
Ректор університету, доктор філологічних наук, професор
Семенюк Олег Анатолійович, у своєму слові до майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків розповів про переваги навчання в ЦДПУ, спеціальності, які можна отримати тут, перспективи та можливості професійного росту по закінченню університету.
Майбутні абітурієнти були також проінформовані про особливості вступної компанії 2018 року та систему підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.
Також відбулися зустрічі з деканами факультетів та представниками кафедр, під час яких майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на питання щодо спеціальностей, форм навчання, науковий та кадровий потенціал факультетів, особливостей майбутньої професії.
У наших старшокласників залишилися приємні враження від екскурсії по храму науки і освіти, адже архітектурні і ландшафтні композиції навчальних корпусів і прилеглих територій, обладнані мультимедійними засобами аудиторії, лабораторії і кабінети, спортивні зали і комп’ютерні класи, музеї і бібліотеки, а також кваліфіковані викладачі засвідчують європейський рівень університету. Вразив наших майбутніх студентів своєю експозицією університетський музей археології,по якому цікаву та змістовну екскурсію з детальними коментарями до експонатів для наших учнів люб'язно провів асистент кафедри історії України Панченко Кирило Ігорович. Дякуємо вам, Panchenko Kyrylo ! .
Не обійшлося також і без фотосесій в стінах університету, а Яні Артеменко, учениці 10 класу, слухачці МАН та призерці минулорічного ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історичного краєзнавства, навіть пощастило сфотографуватись з проректором з наукової роботи професором Михидою С.П. та з Інна Краснощок , кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.
З новим багажем знань та сповнені вражень наші учні повернулись додому.
Ми щиро вдячні керівництву та викладачам Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка за подаровану нашим учням нагоду побувати на Дні відкритих дверей та отримати відповіді на питання, які тривожать кожного з майбутніх студентів. Сподіваємось, що інформація, отримана в стінах університету, допоможе багатьом з них у близькому майбутньому.