Новорічні свята

23 груд. 2017
21-22 грудня в нашій школі пройшли новорічні свята для учнів 2-4-х, 5-7-х та 8-11-х класів.

21 грудня в школі відбулось новорічне свято для учнів 5-7 класів. Пісні та вірші, ігри та конкурси, танці та веселі сценки зробили свято яскравим та незабутнім. З гарним настроєм та яскравими враженнями від свята діти йдуть на зимові канікули!

Цього ж дня в школі пройшов новорічний вечір-маскарад для старшокласників .Учні 8-11 класів співали, грали веселі, смішні сценки, ну і звичайно танцювали. Радість і сміх панували в залі протягом усього вечора, адже починаються довогоочікувані зимові канікули - час зимових свят і відпочинку від домашніх завдань.

А закінчились свята у школі новорічним ранком для учнів початкової школи, який відбувся 22 грудня. Як завжди яскраве та багате на враження дійство не залишило байдужими гостей та учасників свята. Добра й яскрава новорічна казка, яку показали діти сьогодні, буде супроводжувати маленьких артистів та їхні родини протягом найочікуваніших дітьми зимових канікул.

Ура, канікули!!!