Ми раді вітати гостей!

1 лют. 2018

Сьогодні, 1 лютого, до нашої школи завітали учні та вчителі НВО "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ I-II ступенів - школа мистецтв"Олександрійської міської ради. Гості приїхали познайомитись з нашими учнями та із закладом, привезли й подарували нашим наймолодшим школярам іграшки, поділилися теплом своїх сердець. Діти дуже зраділи подарункам і у відповідь подарували гостям свої щирі й теплі дитячі "обіймашки" та посмішки. Розчулені щирістю почуттів нашої малечі, гості пообіцяли приїхати ще, але вже з ігровою програмою.