26 січ. 2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

Триває інтенсивна підготовка до першого етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 н.р.під гаслом «Переможемо разом».
25 січ. 2024

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

25 січня в 7-х класах класним керівником 7-б класу С.Кудлай було проведено відкриту годину спілкування на тему: "Академічна доброчесність-шлях до успіху"
23 січ. 2024

УКРАЇНСЬКА МРІЯ - ЄДНІСТЬ, СВОБОДА ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми ще більше упевнилися, що «Україна – єдина країна». Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!
22 січ. 2024

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА (профорієнтаційна робота)

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба це вищий військовий навчальний заклад Збройних Сил України, який за свою багаторічну історію показав себе як провідний університет з військової освіти та військової підготовки. ХНУПС має IV рівень акредитації, в університеті протягом десятків років формувалась наука світового рівня, вищий навчальний заклад проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, готує кваліфікованих військовослужбовців та цивільних фахівців.
19 січ. 2024

ПОГАНІ ВЧИНКИ ТА МОЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

З 15.01. по 19.01.2024 року в ліцеї проходив Тиждень профілактики правопорушень та підліткової злочинності.
18 січ. 2024

«КІБОРГИ» ВИСТОЯЛИ – НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН!»

Сильні, незламні, сталеві… Справжні Патріоти… Вони змусили захоплюватися собою навіть ворога. Адже це саме противник назвав незламних хлопців «кіборгами», порівнюючи їх із роботами, адже тільки вони могли витримати таку складну боротьбу в таких пекельних умовах! Але «кіборги»- не роботи! Вони – українці, а отже – ПЕРЕМОЖЦІ!
18 січ. 2024

НЕ ПЕРЕСТУПИ МЕЖУ

З метою підвищення рівня профілактики правопорушень та злочинів серед учнів, усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню в ліцеї з 15.01.24 року Тиждень профілактики правопорушень та підліткової злочинності.
12 січ. 2024

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНСИЛІУМ

Перехід учнів з початкової школи до середньої викликає зростання стресового навантаження як на самих учнів, так і на їхніх батьків: новий класний керівник; нові вчителі, предмети; співпадіння з віковими змінами – вступом дитини у підлітковий вік; новий учнівський колектив. Багато запитань турбують не лише учнів, батьків, а й вчителів. З цією метою в ліцеї було проведено психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів 5 класу НУШ: next level».
27 груд. 2023

ТЕПЛА ПОСИЛКА ВОЇНАМ ЗСУ

До різдвяно – новорічних свят в нашому ліцеї була організована та проведена акція «Тепла посилка воїнам ЗСУ», у якій взяли участь педагогічний колектив закладу, учні та їх батьки. В коробках була запакована домашня випічка та солодощі, чай, кава, тепла білизна і утеплені рукавички, шкарпетки, а також засоби гігієни для наших захисників і захисниць.
27 груд. 2023

НОВОРІЧНА НІЧ-ЧАКЛУНКА

21 грудня у ліцеї був проведений новорічний ранок для учнів 5-6 класів. Захід був неперевершеним та яскравим, подарував масу приємних емоцій учням та їх наставникам.