19 лист. 2017

Наші МАНівці в КЛАНАУ

Кожної третьої суботи місяця наші юні науковці,слухачі КМАНУМ, відвідують консультації у своїх секціях у м.Кропивницький. Цього разу, 18 листопада, керівництво Малої Академії запросило учнів на захід для старшокласників «Відкриваємо таємниці професії авіатора» , який проходив в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету.
17 лист. 2017

Родинне свято "Щедра осінь"

Сьогодні і в нашій школі відбулося традиційне яскраве і багате на емоції та враження родинне осіннє свято "Щедра осінь" для учнів початкових класів та їхніх родин.
17 лист. 2017

Пишаємось випускниками!

Сьогодні, 17 листопада, випускниця нашої школи 2017 року Анастасія Репіченко привезла подяку школі від ректора університету, до якого вступила за результатами ЗНО.
16 лист. 2017

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

15 листопада в Олександрійській школі –інтернаті відбулася VIIІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус».
15 лист. 2017

"Королева осені"

Сьогодні в нашій школі пройшов конкурс «Королева осені». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. Учасниці конкурсу, учениці з 5 по 10 клас, продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року.
13 лист. 2017

Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай"

У понеділок ,13 листопада, в нашій школі відбулося закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай".
10 лист. 2017

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай - вогонь не закликай!"

Протягом тижня вихователям, класоводами, класним керівникам були проведені цікаві форми виховних заходів в класах, театральні вистави, виставки учнівських робіт, рольові та ділові ігри, змагання, зустрічі з представниками Державної пожежної – рятувальної частини № 9 селища Пантаївка.
10 лист. 2017

Екскурсії до пожежно-рятувальних частин

В межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Сірники не чіпай – вогонь не закликай" 7 листопада учні 2 – 4 класів відвідали ДПРЧ № 9 смт. Пантаївки , а 9 листопада учні 5- 8 класів відвідали ДПРЧ № 11 м. Олександрії.
9 лист. 2017

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, в нашій школі відбулась низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.
7 лист. 2017

ПРОГРАМИ ЗНО-2018 З УСІХ ПРЕДМЕТІВ

Центр оцінювання якості освіти оприлюднив програми ЗНО-2018. На сайті центру розміщено як самі програми зовнішнього незалежного оцінювання, так і актуальні характеристики сертифікаційних робіт та критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.