6 груд. 2017

День Збройних сил України. Конкурс строю і пісні

День Збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. На честь цього свята в нашій школі відбувся традиційний конкурс пісні і строю, до якого усі готуються серйозно і відповідально, з хвилюванням чекають на нього.
5 груд. 2017

День визволення селища

7 грудня відзначається День визволення нашого селища Пантаївка. За ініціативи селищного голови І.Бульби цими днями проходять пам'ятні заходи, в яких учні та педагоги нашої школи також беруть участь.
5 груд. 2017

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"-2017

Сьомий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» відбувся в нашій школі сьогодні, 5 грудня. Випробувати свої сили, перевірити власні знання з англійської мови та загальну ерудицію вирішили цьогоріч 38 учнів 3-11 класів.
4 груд. 2017

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Вчора, 3 грудня, в усьому світі відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. Тож сьогодні в нашій школі також відбувся захід, присвячений цій темі.
4 груд. 2017

Всеукраїнський Тиждень права

Сьогодні, 4 грудня, в нашій школі стартував Всеукраїнський Тиждень права (правових знань). Під час заходу з відкриття тижня одинадцятикласники разом зі своїми меншими товаришами по школі, учнями 5 класу, розповіли всім присутнім про мету і важливість Декларації з прав людини та Конвенції ООН про права дитини, історію їхнього виникнення.
1 груд. 2017

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні, 1 грудня, відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я
30 лист. 2017

Як стати щасливою людиною?

30 листопада, в десятому класі нашої школи пройшла відкрита виховна година "Щастя. Як стати щасливою людиною?".
30 лист. 2017

Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

Сьогодні, в останній день листопада, в нашій школі відбулася II Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури«Sunflower»! Участь у грі взяли 63 учня 5-11 класів. Дякуємо Вам, учасники-ерудити!
27 лист. 2017

Підсумки Тижня науки і техніки

Сьогодні, 27 листопада, на щотижневій лінійці були підбиті підсумки Тижня науки і техніки та оголошені імена найкращих знавців точних та природничих наук.
24 лист. 2017

Незабутня зустріч з письменницею О.Забужко

Минулого четверга учні та педагоги Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відвідали літературний вечір, присвячений творчості Оксани Забужко, письменницi, поетеси, фiлософа, культуролога.