31 трав. 2018

Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

Сьогодні, 31 травня, в нашій школі продовжив свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту #Захисник_Кіровоградщини. І знову, як і вчора, у наших майбутніх захисників день був насичений враженнями від тренінгів та навчань.
30 трав. 2018

Другий день пришкільного табору відпочинку

В той час, як учні кадетських класів тренувались у військовій справі, життя пришкільного табору відпочинку "Струмок" теж вирувало. І сьогодні за планом у таборі був День України.
30 трав. 2018

Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

Сьогодні, 30 травня, на базі нашої школи розпочав свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту "Захисник_Кіровоградщини".
29 трав. 2018

Відкриття табірної зміни

НУ, НАРЕШТІ !!! ☺ Канікули, канікули весела пора, Їм так радіє уся дітвора, Літо настало – тепло принесло, Холоду на дворі, як і не було. Галас на річці, галас у дворі, Дітвора радіє чудовій цій порі, Як же не радіти, як не веселитись, Невже можна літом хоч хвильку журитись.
25 трав. 2018

Військово-спортивне свято

Сьогодні, 25 травня, після Свята останнього дзвінка та батьківських зборів відбулось військово-спортивне свято.
25 трав. 2018

Свято останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Сьогодні, 25 травня останній дзвоник пролунав для школярів нашої школи.
9 трав. 2018

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2018 року відзначається 73-й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні учні та педагоги школи взяли участь у пам'ятній ході до Обеліску слави селища Пантаївки та мітингу-реквіємі, що відбувся біля Обеліску слави, а також усвятковій концертній програмі, що проходила в Будинку культури селища.
6 трав. 2018

"Сузір'я-2018"

4 травня в нашій школі відбувся конкурс юних вокалістів "Сузір'я". На це яскраве та хвилююче свято завжди чекають наші співучі зірочки, адже "Сузір'я" - це чудова нагода не лише заспівати свою улюблену пісню, подарувати свій талант та поділитися емоціями з глядачами та прихильниками, а й позмагатись з ровесниками у вокальній майстерності та артистизмі.
27 квіт. 2018

Свято кадетів

Сьогодні, 27 квітня, в нашій школі відбулось Свято кадетів. На цей день наші наймолодші кадети з нетерпінням чекали та готувалися до нього від самого першого вересня, адже сьогодні їм вручали Посвідчення кадетів.
26 квіт. 2018

«Чорнобиль- важкий, болісний урок»

26 квітня, в Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу, в нашій школі відбулася низка виховних та інших пам'ятних заходів.