10 вер. 2018

Спорт- це сила!

Минулого тижня тренери з фехтування, боксу, легкої атлетики, панкратіону та спортивної аеробіки проводили відбір дітей за спортивними напрямками.
3 вер. 2018

День Знань-2018

Сьогодні, 03 вересня 2018 року, на подвір'ї нашого закладу було незвично людно і гамірно, адже саме сьогодні у нас свято - День знань. Захід було заплановано провести у незвичайній та цікавій для всіх формі, оскільки цьогоріч вирішено відмовитись від традиційної лінійки і натомість залучити всіх до динамічної та веселої квест - гри «Віночок дружби».
29 серп. 2018

До уваги учнів та батьків!

23 черв. 2018

Випускний вечір

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?
11 черв. 2018

Літній табір-2018. Закриття

Ось і закінчився літній відпочинок у пришкільному таборі "Струмок". Останній день цьогорічної табірної зміни залишиться в пам'яті наших вихованців та педагогів особливими спогадами, адже він був насичений особливими "приємностями" та подіями.
8 черв. 2018

Літній табір. День друзів

8 червня в нашому пришкільному таборі відпочинку був День друзів. І знову подій та творчих справ було безліч на радість дітворі.
7 черв. 2018

Літній табір-2018. День Америки та Канади

Сьогодні, 7 червня, в пришкільному таборі відпочинку проходив День Америки та Канади. Яскраві та емоційні заходи тривали протягом всього дня.
6 черв. 2018

Табір відпочинку-2018. День Італії та Франції

6 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Італії та Франції. Розпочався день з зарядки та трудового десанту, а далі - цікаві тематичні події.
5 черв. 2018

Літній табір. День Індії та Греції

5 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі « Струмок» - День Індії та Греції .
4 черв. 2018

Літній табір. День Китаю та Румунії

4 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Китаю та Румунії.В першій половині дня всі заходи були пов’язані з Китаєм, друга - з Румунією.