Комунальний заклад "Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради"
 
Змінимо життя на краще!

News

News: 655
Jan 21, 2019

Кольоровий Тиждень початкових класів

Сьогодні, 21 січня, в нашому закладі відкрився Тиждень початкових класів, на який наша малеча щороку чекає з нетерпінням. Адже впродовж цього періоду діти завжди поринають в особливу атмосферу знань, казок та пригод.
Jan 14, 2019

Щедрівочка щедрувала, з Новим роком вас вітала...

Сьогодні наші вихованці щедрували й водили "козу , бажаючи людям щастя та достатку на цілий рік. Маленькі щедрівники порадували своїми щедрівками, примовляннями та традиційними сценками з козою колективи підприємств та організацій м.Олександрії
Jan 10, 2019

Нова українська школа — кейси та методики

Сьогодні, 10 січня, в нашому закладі відбулося засідання педагогічної ради "Концепція Нової української школи як початок переходу від школи знань до школи компетентностей".
Dec 31, 2018

Щиро вітаємо всіх з Новим 2019 роком! Нехай цей рік принесе багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла!

Щиро вітаємо всіх з Новим 2019 роком! Нехай цей рік принесе багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла.
Dec 28, 2018

Новорічні пригоди принцеси Несміяни

Сьогодні, 28 грудня, до нашої шкільної оселі завітала ціла хурделиця добра та щастя, теплих радісних посмішок. Феєричним, вражаюче яскравим та незабутнім театралізованим музично-розважальним дійством для учнів 3-5-х класів завершився цикл новорічних заходів в нашому закладі.
Dec 27, 2018

Новорічний вечір для старшокласників

Новорічні свята є радісною подією для всіх - і дорослих, і дітей, усі вірять, що це саме той час, коли збуваються мрії. Вірять в це і наші однадцятикласники, які підготували та провели сьогодні новорічний вечір для учнів 9-11-х класів.
Dec 27, 2018

"Новорічний калейдоскоп". Свято для учнів 6-8-х класів

Сьогодні, 27 грудня, в нашому закладі розпочались яскраві новорічні заходи. Веселим, енергійним та по-справжньому казковим дійством розпочалось святкування нового року в учнів 6-8-х класів.
Dec 26, 2018

Вітання нашій юній вокалістці!

Вітаємо нашу маленьку талановиту вокалістку Іринку Переверзєву з ІІІ місцем в міському фестивалі-конкурсі "Дивограй"!
Dec 19, 2018

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити дітей за їх добрі вчинки.Тож сьогодні в нашому закладі відбулось яскраве святкове дійство, присвячене Святому Миколаю.
Dec 18, 2018

Вітання до Дня святого Миколая

Напередодні Свята Миколая до нашого закладу завітали гості - юні артисти будинку культури "Світлопільський" м.Олександрії.