1 лют. 2018

Ми раді вітати гостей!

Сьогодні, 1 лютого, до нашої школи завітали учні та вчителі НВО "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ I-II ступенів - школа мистецтв"Олександрійської міської ради.
5 січ. 2018

УВАГА! ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ УРОКІВ НА ІІ СЕМЕСТР

❗❗❗ДО УВАГИ НАШИХ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ❗❗❗ З 9 СІЧНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗКЛАД УРОКІВ. ОЗНАЙОМТЕСЬ ЗІ ЗМІНАМИ, БУДЬ ЛАСКА. ЧЕКАЄМО НА ВАС У ВІВТОРОК, 9 СІЧНЯ!
31 груд. 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо добра,миру і злагоди!!
23 груд. 2017

Новорічні свята

21-22 грудня в нашій школі пройшли новорічні свята для учнів 2-4-х, 5-7-х та 8-11-х класів.
19 груд. 2017

День Святого Миколая

Від хати до хати біленьким сніжком Ходить Святий Миколай із мішком, Приносить дарунки дітям на втіху, Радості море і щирого сміху! Перше зимове свято, якого діти чекають з нетерпінням, до якого готуються особливо старанно,- це свято Святого Миколая. Тож сьогодні, 19 грудня, в нашій школі відбулось дійство,пов'язане саме з Днем Святого Миколая.
17 груд. 2017

День відкритих дверей в педагогічному університеті (ЦДПУ ім.Винниченка)

Кожної третьої суботи щомісяця учні нашої школи, слухачі Кіровоградської МАНУМ, відвідують у своїх наукових керівників консультації у м.Кропивницький, які зазвичай проходять в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В.Винниченка. Цього разу, 16 грудня, окрім консультацій нашим старшокласникам випала чудова нагода побувати на заході, який наразі є корисним і важливим для майбутніх студентів, - Дні відкритих дверей.
15 груд. 2017

ВІТАЄМО НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ!

Сьогодні, 15 грудня, завершились вибори Президента школи (шкільного самоврядування). За результатами підрахунку голосів посаду Президента виборов Богдан Валінькевич, учень 9 кадетського класу.
14 груд. 2017

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Цього дня в школі відбулися тематичні заходи.
13 груд. 2017

Андріївські вечорниці

Серед осінньо-зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше - день Андрія Первозванного, чи, як його ще називають у народі, Калита. Свято припадає на 13 грудня. Тож сьогодні в нашій школі відбувся цікавий та веселий виховний захід "Андріївські вечорниці на сучасний лад".
8 груд. 2017

Посвята в кадети

Сьогодні, 8 грудня, в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулася урочиста церемонія - Посвята у кадети та вручення погонів.