4 груд. 2017

Всеукраїнський Тиждень права

Сьогодні, 4 грудня, в нашій школі стартував Всеукраїнський Тиждень права (правових знань). Під час заходу з відкриття тижня одинадцятикласники разом зі своїми меншими товаришами по школі, учнями 5 класу, розповіли всім присутнім про мету і важливість Декларації з прав людини та Конвенції ООН про права дитини, історію їхнього виникнення.
1 груд. 2017

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні, 1 грудня, відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я
30 лист. 2017

Як стати щасливою людиною?

30 листопада, в десятому класі нашої школи пройшла відкрита виховна година "Щастя. Як стати щасливою людиною?".
30 лист. 2017

Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

Сьогодні, в останній день листопада, в нашій школі відбулася II Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури«Sunflower»! Участь у грі взяли 63 учня 5-11 класів. Дякуємо Вам, учасники-ерудити!
27 лист. 2017

Підсумки Тижня науки і техніки

Сьогодні, 27 листопада, на щотижневій лінійці були підбиті підсумки Тижня науки і техніки та оголошені імена найкращих знавців точних та природничих наук.
24 лист. 2017

Незабутня зустріч з письменницею О.Забужко

Минулого четверга учні та педагоги Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відвідали літературний вечір, присвячений творчості Оксани Забужко, письменницi, поетеси, фiлософа, культуролога.
24 лист. 2017

День пам’яті жертв Голодомору

На підвіконні палахтить Скорботи полум’я священне – То свічка пам’яті горить За всіх безвинно убієнних... Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі відбувся цикл заходів з відзначення трагічної для українського народу дати - Дня пам'яті жертв Голодмору 1932-1933 р.р.
23 лист. 2017

Тиждень науки і техніки

Ніби мандрівники, подорожуємо ми крізь епохи та Всесвіти на сторінках науки. Поринаючи в природничі науки, намагаємось дізнатись і зрозуміти світ, що нас оточує. В таку подорож вирушили учні Олександрійської школи-інтернату під час проведення Тижня науки і техніки з 20 по 24 листопада.
21 лист. 2017

День гідності та свободи

У вівторок, 21 листопада, в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
20 лист. 2017

Закриття Тижня української мови і літератури

20 листопада відбулося закриття Тижня української мови і літератури та нагородження його найактивніших учасників.