6 лист. 2017

Сьогодні, 6 листопада, в нашій школі стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай - вогонь не закликай!".
6 лист. 2017

Сьогодні, 6 листопада - Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Тож на традиційній щотижневій шкільній збірці дітям розповіли, що цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 5 листопада 2001 року.
24 жовт. 2017

Екскурсія до міста Запоріжжя

З метою вивчення історії рідної країни учні нашої школи відвідали столицю українського козацтва – місто Запоріжжя. Екскурсійна подорож була цікавою, захоплюючою та дуже насиченою.
13 жовт. 2017

День Захисника України

Вшановуючи традиції, 13 жовтня у нашій школі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям та чоловікам-вчителям,працівникам школи. На загальношкільному заході діти промовляли слова вдячності тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі.
12 жовт. 2017

Шкільний тур VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Як ми повідомляли раніше, вчора в м.Кропивницький відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та нагородження переможців попереднього конкурсу. А сьогодні шкільний відбірковий тур урочисто розпочався і в нашій школі. Під час відкриття від імені керівництва школи та усього нашого колективу Олега Хирсу, переможця VII конкурсу, та вчителя української мови Савичеву Н.Я. привітали директор Гринюк С.О. та завуч Антонова О.Л.
10 жовт. 2017

Щиро вітаємо переможців!

Сьогодні,10 жовтня, з нагородами, цінними подарунками та сяючими посмішками повернулись з м.Кропивницький, де відбулось урочисте відкриття VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учень 8 класу нашої школи Олег Хирса та його вчитель-наставник Савичева Наталя Яківна.
2 жовт. 2017

29 вересня - день пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня в історії нашої країни - це чорна дата, день пам’яті жертв Бабиного Яру. Тож сьогодні в нашій школі відбувся захід до вшанування 76 роковин трагедії у Бабиному Яру.
29 вер. 2017

День вчителя у школі

Учителю! Ти йдеш по цій землі І слід стає твій крок за кроком Яскравим вогником у сутінках пітьми, А все життя для тебе є уроком. Сьогодні в нашій школі, як і в усіх школах нашої країни, проходили святкові заходи, присвячені Дню вчителя.
25 вер. 2017

Підняття Державного прапора - нова шкільна традиція

Сьогодні, 25 вересня, у нашій школі взяла свій початок нова шкільна традиція - підняття Державного прапора України.
25 вер. 2017

Ми любимо цирк!

Минулої п'ятниці, 22 вересня, наші наймолодші вихованці відвідали цирк-шапіто "Кураж", який гостинно відкрив свої двері для малечі у м.Олександрія біля стадіону "Ніка".