24 лист. 2017

День пам’яті жертв Голодомору

На підвіконні палахтить Скорботи полум’я священне – То свічка пам’яті горить За всіх безвинно убієнних... Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі відбувся цикл заходів з відзначення трагічної для українського народу дати - Дня пам'яті жертв Голодмору 1932-1933 р.р.
23 лист. 2017

Тиждень науки і техніки

Ніби мандрівники, подорожуємо ми крізь епохи та Всесвіти на сторінках науки. Поринаючи в природничі науки, намагаємось дізнатись і зрозуміти світ, що нас оточує. В таку подорож вирушили учні Олександрійської школи-інтернату під час проведення Тижня науки і техніки з 20 по 24 листопада.
21 лист. 2017

День гідності та свободи

У вівторок, 21 листопада, в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
20 лист. 2017

Закриття Тижня української мови і літератури

20 листопада відбулося закриття Тижня української мови і літератури та нагородження його найактивніших учасників.
19 лист. 2017

Наші МАНівці в КЛАНАУ

Кожної третьої суботи місяця наші юні науковці,слухачі КМАНУМ, відвідують консультації у своїх секціях у м.Кропивницький. Цього разу, 18 листопада, керівництво Малої Академії запросило учнів на захід для старшокласників «Відкриваємо таємниці професії авіатора» , який проходив в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету.
17 лист. 2017

Родинне свято "Щедра осінь"

Сьогодні і в нашій школі відбулося традиційне яскраве і багате на емоції та враження родинне осіннє свято "Щедра осінь" для учнів початкових класів та їхніх родин.
17 лист. 2017

Пишаємось випускниками!

Сьогодні, 17 листопада, випускниця нашої школи 2017 року Анастасія Репіченко привезла подяку школі від ректора університету, до якого вступила за результатами ЗНО.
16 лист. 2017

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

15 листопада в Олександрійській школі –інтернаті відбулася VIIІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус».
15 лист. 2017

"Королева осені"

Сьогодні в нашій школі пройшов конкурс «Королева осені». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. Учасниці конкурсу, учениці з 5 по 10 клас, продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року.
13 лист. 2017

Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай"

У понеділок ,13 листопада, в нашій школі відбулося закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай".