22 лют. 2018

Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями!

Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями! Вже третій рік поспіль наші обдаровані учні є слухачами Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, здійснюють дослідження з української мови та літератури, англійської мови й історії, та посідають призові місця. Вчора, 17 лютого, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук учнівської молоді.
21 лют. 2018

Герої не вмирають! Пам'яті Небесній Сотні

З метою увіковічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в школі відбулась низка заходів.
20 лют. 2018

Закриття Тижня здорового способу життя та БЖ

19 лютого відбулося закриття Тижня здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров’я »
19 лют. 2018

Відверта розмова про шкідливі звички

Сьогодні, 19 лютого, в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” відбулася зустріч учнів 7-9 класів з медичним працівником благодійного центру «Ковчег» Скрипніком А.О. - відверта розмова «Шкідливі звички».
19 лют. 2018

Веселий творчий конкурс

В суботу, 17 лютого, в межах роботи Клубу вихідного дня в школі відбувся веселий конкурс «Мода з непотрібних речей», в якому взяли участь учні 2 – 6 класів.
16 лют. 2018

"Дружба єднає щирі серця"

Спільним виховним заходом "Дружба єднає щирі серця" закінчився сьогодні Тиждень початкових класів.
15 лют. 2018

“Найбільше багатство - здоров’я ”

14 лютого в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” та згідно плану спільних дій Олександрійського МЦСССДМ , ВКМСД , ОМРЦЗ та МК ЛПЗ Міська лікарня №1, відбулися зустрічі учнів 5 – 11 класів з фахівцями та представниками вказаних установ.

"Стрітення"

З метою розширення знань учнів про давні народні традиції 15 лютого у початковій школі відбулося театралiзоване свято "Стрітення" та тематичний конкурс малюнків.

Інтегрований урок – сюрприз

Нестандартний інтегрований урок –сюрприз з математики та природознавства пройшов у 2 класі нашої школи 15 лютого в межах Тижня початкових класів.
14 лют. 2018

"Вчимося спілкуватися - секрети дружби"

14 лютого в межах тижня початкових класів соціальний педагог провела заняття з учнями 2-4-х класів на тему "Вчимося спілкуватися, секрети дружби".