13 лют. 2018

"Хай панує в світі дружба й доброта"

Ще один цікавий захід відбувся сьогодні в початковій школі, вже після уроків. Тема заняття: "Хай панує в світі дружба й доброта"
13 лют. 2018

Відкритий урок природознавства в 4 класі "Весняні зміни в неживій і живій природі"

Як ми вже повідомляли, учора в нашій школі розпочався Тиждень початкових класів. Тож, як завжди, ми продовжуємо хроніку подій та заходів. Сьогодні в межах тижня в 4 класі пройшов відкритий урок природознавства за темою "Весняні зміни в неживій і живій природі".

"Життя- найвища цінність"

Сьогодні, 13 лютого, в 11-му класі відбулась година спілкування на тему "Життя- найвища цінність". Епіграфом до бесіди був мудрий афоризм: “Молодість – це скарб, що містить усе”.
12 лют. 2018

“Найбільше багатство - здоров’я”.

12.02 в школі розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему:“Найбільше багатство - здоров’я”.
12 лют. 2018

"Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись"

Театральним дійством відкрився сьогодні, 12 лютого, тиждень початкових класів, який цьогоріч буде проходити під гаслом "Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись".
8 лют. 2018

Свято у школі

Сьогодні, 8 лютого, в нашій школі-інтернаті відбувся святковий концерт, приурочений річниці першої Посвяти в кадети та Дню народження школи.
5 лют. 2018

80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 5 лютого, в нашій школі відбувся загальношкільний захід, присвячений 80-річчу від дня народження В’ячеслава Чорновола.
1 лют. 2018

Ми раді вітати гостей!

Сьогодні, 1 лютого, до нашої школи завітали учні та вчителі НВО "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ I-II ступенів - школа мистецтв"Олександрійської міської ради.
5 січ. 2018

УВАГА! ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ УРОКІВ НА ІІ СЕМЕСТР

❗❗❗ДО УВАГИ НАШИХ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ❗❗❗ З 9 СІЧНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗКЛАД УРОКІВ. ОЗНАЙОМТЕСЬ ЗІ ЗМІНАМИ, БУДЬ ЛАСКА. ЧЕКАЄМО НА ВАС У ВІВТОРОК, 9 СІЧНЯ!
31 груд. 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо добра,миру і злагоди!!