1 бер. 2018

"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом..."

Сьогодні в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда з учнями 11класу проведено заняття на тему:"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом...".
28 лют. 2018

Тренінг «Дорога до себе»

Сьогодні, 28 лютого,в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда в нашій школі проводився тренінг з профілактики емоційного вигорання «Дорога до себе».
27 лют. 2018

День дружби та доброти

В межах Тижня психолога, логопеда та соціального педагога вівторок, 27 лютого,в школі оголошено Днем дружби та доброти.

Нагороди знавцям природничих наук

Вже не перший рік учні нашої школи беруть участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах з різних предметів. Сьогодні, 26 лютого, відбулось нагородження учнів 2 - 9 класів, які брали участь у Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі "Колосок осінній-2017".

Закликання весни

Сьогодні, 26 лютого, під час проведення щотижневої загальношкільної лінійки, учні 5 класу розповіли усім присутнім про народні традиції та звичаї зустрічі весни.
26 лют. 2018

Тиждень психолога, соціального педагога та логопеда

Згідно річного плану роботи школи в закладі щорічно проводяться предметні тижні, тижні безпеки життєдіяльності, а також тижні психолога, соціального педагога та логопеда, про проведення яких ви маєте змогу читати та переглядати відео- та фотозвіти на нашій сторінці фейсбук та на даному сайті. Сьогодні, 26 лютого, відбулось відкриття Тижня психолога, соціального педагога та логопеда.
22 лют. 2018

Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями!

Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями! Вже третій рік поспіль наші обдаровані учні є слухачами Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, здійснюють дослідження з української мови та літератури, англійської мови й історії, та посідають призові місця. Вчора, 17 лютого, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук учнівської молоді.
21 лют. 2018

Герої не вмирають! Пам'яті Небесній Сотні

З метою увіковічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в школі відбулась низка заходів.
20 лют. 2018

Закриття Тижня здорового способу життя та БЖ

19 лютого відбулося закриття Тижня здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров’я »
19 лют. 2018

Відверта розмова про шкідливі звички

Сьогодні, 19 лютого, в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” відбулася зустріч учнів 7-9 класів з медичним працівником благодійного центру «Ковчег» Скрипніком А.О. - відверта розмова «Шкідливі звички».