19 лют. 2018

Веселий творчий конкурс

В суботу, 17 лютого, в межах роботи Клубу вихідного дня в школі відбувся веселий конкурс «Мода з непотрібних речей», в якому взяли участь учні 2 – 6 класів.
16 лют. 2018

"Дружба єднає щирі серця"

Спільним виховним заходом "Дружба єднає щирі серця" закінчився сьогодні Тиждень початкових класів.
15 лют. 2018

“Найбільше багатство - здоров’я ”

14 лютого в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” та згідно плану спільних дій Олександрійського МЦСССДМ , ВКМСД , ОМРЦЗ та МК ЛПЗ Міська лікарня №1, відбулися зустрічі учнів 5 – 11 класів з фахівцями та представниками вказаних установ.

"Стрітення"

З метою розширення знань учнів про давні народні традиції 15 лютого у початковій школі відбулося театралiзоване свято "Стрітення" та тематичний конкурс малюнків.

Інтегрований урок – сюрприз

Нестандартний інтегрований урок –сюрприз з математики та природознавства пройшов у 2 класі нашої школи 15 лютого в межах Тижня початкових класів.
14 лют. 2018

"Вчимося спілкуватися - секрети дружби"

14 лютого в межах тижня початкових класів соціальний педагог провела заняття з учнями 2-4-х класів на тему "Вчимося спілкуватися, секрети дружби".

Святкова розважальна пограма

14 лютого у світі відзначається День Св.Валентина. Оскільки свято набуло популярності і в Україні й вийшло за межі дня закоханих, то змінились підходи до його святкування.

Конкурс на кращий зошит

Сьогодні в початковій школі розпочала свою "експозицію" виставка кращих зошитів. Але це ще й конкурс, до якого малеча готується від самого першого вересня.

Інтегрований урок у 3-му класі

14 лютого в межах Тижня початкових класів, був проведений відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 3-му класі.
13 лют. 2018

"Хай панує в світі дружба й доброта"

Ще один цікавий захід відбувся сьогодні в початковій школі, вже після уроків. Тема заняття: "Хай панує в світі дружба й доброта"