8 бер. 2018

Зі святом!

Вітаємо усіх наших дівчаток, мам, бабусь, сетричок, вчителів-жінок з сьогоднішнім святом весни!
7 бер. 2018

Свято весни і краси

Не дивлячись на примхи погоди, в нашій школі сьогодні від самого ранку було по-особливому тепло й світло від сяючих очей і посмішок, від слів від душі, які лунали на адресу всіх дівчат та жінок нашої шкільної родини напередодні весняного жіночого свята з уст сильної половини.
2 бер. 2018

Відкрите логопедичне заняття

Вчора, 1 березня, в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда було проведено відкрите логопедичне заняття з групою учнів 2-г класу, які мають вади мовлення.
1 бер. 2018

"Дерево бажань"

Сьогодні в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда в школі була проведена акція "Дерево бажань".
1 бер. 2018

"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом..."

Сьогодні в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда з учнями 11класу проведено заняття на тему:"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом...".
28 лют. 2018

Тренінг «Дорога до себе»

Сьогодні, 28 лютого,в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда в нашій школі проводився тренінг з профілактики емоційного вигорання «Дорога до себе».
27 лют. 2018

День дружби та доброти

В межах Тижня психолога, логопеда та соціального педагога вівторок, 27 лютого,в школі оголошено Днем дружби та доброти.

Нагороди знавцям природничих наук

Вже не перший рік учні нашої школи беруть участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах з різних предметів. Сьогодні, 26 лютого, відбулось нагородження учнів 2 - 9 класів, які брали участь у Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі "Колосок осінній-2017".

Закликання весни

Сьогодні, 26 лютого, під час проведення щотижневої загальношкільної лінійки, учні 5 класу розповіли усім присутнім про народні традиції та звичаї зустрічі весни.
26 лют. 2018

Тиждень психолога, соціального педагога та логопеда

Згідно річного плану роботи школи в закладі щорічно проводяться предметні тижні, тижні безпеки життєдіяльності, а також тижні психолога, соціального педагога та логопеда, про проведення яких ви маєте змогу читати та переглядати відео- та фотозвіти на нашій сторінці фейсбук та на даному сайті. Сьогодні, 26 лютого, відбулось відкриття Тижня психолога, соціального педагога та логопеда.