25 лют. 2014

21 лютого 2014 року Всесвітній день рідної мови

21 лютого – Всесвітній день рідної мови «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина»,- говорить народна мудрість. Але рідне слово — це найдорожчий скарб людини. Цю думку неодноразово підкреслювали відомі культурні діячі. Але найглибше її розкрив Панас Мирний: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка живого духу, багата скарбниця, в які народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, почування». Нашу українську мову Володимир Самійленко назвав «діамантом дорогим», Дмитро Білоус — «дивом калиновим», а Володимир Сосюра — «мовою солов'їною». Вона — «життя духовного основа», підкреслював Максим Рильський. «Рідна мова дорога людині, як саме життя», — говориться в народному прислів'ї.
20 лют. 2014

Українознавча гра "Патріот - 2014"

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.
17 лют. 2014

Свято "День народження школи"

14 лютого 2014 року в Олександрійській заальноосвітній школі - інтернат відбулося Свято, присвячене дню народження школи.
24 січ. 2014

Всеукраинский конкурс юных чтецов "Живая классика"

23 января 2014 года в Александрийской школе - интернат І - ІІІ ступеней бул проведен Всеукраинский конкурс юных чтецов учащихся 6 класса "Живая класика" (учитель Дышкант С.Н.)
17 груд. 2013

Андріївські вечорниці

13 грудня 2013 року - День Андрія. Це свято на честь Андрія Первозванного, покровителя Української церкви.
6 груд. 2013

70 - річчя визволення м. Олександрії

6 грудня 1943 року в наше місто прийшло довгоочікуване і життєдайне свято — Олександрія була звільнена від фашистських окупантів.
1 груд. 2013

1 Грудня 2013 року - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
22 лист. 2013

Єдиний урок історичної пам'яті "80 - ті роковини Голодомору - уроки минулого для майбутнього"

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ., М. ОЛЕКСАНДРІЯ СЕЛИЩЕ ПАНТАЇВКА ВУЛ.ШКІЛЬНА 1 22.11.2013р. в олександрійській загальноосвітній школі - інтернаті І - ІІІ ступенів відбувся єдиний урок історичної пам'яті "80 - ті роковини Голодомору - уроки минулого для майбутнього"
18 лист. 2013

80 - та роковина Голодомору 1932 - 1933 років в Україні

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні. Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн.
13 лист. 2013

Пам'ятка "Що потрібно знати про грип та заходи профілактики"

Грип – гостре інфекційне захворювання. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4-7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом на відносно близькій відстані від хворого.