19 груд. 2017

День Святого Миколая

Від хати до хати біленьким сніжком Ходить Святий Миколай із мішком, Приносить дарунки дітям на втіху, Радості море і щирого сміху! Перше зимове свято, якого діти чекають з нетерпінням, до якого готуються особливо старанно,- це свято Святого Миколая. Тож сьогодні, 19 грудня, в нашій школі відбулось дійство,пов'язане саме з Днем Святого Миколая.
17 груд. 2017

День відкритих дверей в педагогічному університеті (ЦДПУ ім.Винниченка)

Кожної третьої суботи щомісяця учні нашої школи, слухачі Кіровоградської МАНУМ, відвідують у своїх наукових керівників консультації у м.Кропивницький, які зазвичай проходять в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В.Винниченка. Цього разу, 16 грудня, окрім консультацій нашим старшокласникам випала чудова нагода побувати на заході, який наразі є корисним і важливим для майбутніх студентів, - Дні відкритих дверей.
15 груд. 2017

ВІТАЄМО НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ!

Сьогодні, 15 грудня, завершились вибори Президента школи (шкільного самоврядування). За результатами підрахунку голосів посаду Президента виборов Богдан Валінькевич, учень 9 кадетського класу.
14 груд. 2017

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Цього дня в школі відбулися тематичні заходи.
13 груд. 2017

Андріївські вечорниці

Серед осінньо-зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше - день Андрія Первозванного, чи, як його ще називають у народі, Калита. Свято припадає на 13 грудня. Тож сьогодні в нашій школі відбувся цікавий та веселий виховний захід "Андріївські вечорниці на сучасний лад".
8 груд. 2017

Посвята в кадети

Сьогодні, 8 грудня, в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулася урочиста церемонія - Посвята у кадети та вручення погонів.
6 груд. 2017

День Збройних сил України. Конкурс строю і пісні

День Збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. На честь цього свята в нашій школі відбувся традиційний конкурс пісні і строю, до якого усі готуються серйозно і відповідально, з хвилюванням чекають на нього.
5 груд. 2017

День визволення селища

7 грудня відзначається День визволення нашого селища Пантаївка. За ініціативи селищного голови І.Бульби цими днями проходять пам'ятні заходи, в яких учні та педагоги нашої школи також беруть участь.
5 груд. 2017

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"-2017

Сьомий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» відбувся в нашій школі сьогодні, 5 грудня. Випробувати свої сили, перевірити власні знання з англійської мови та загальну ерудицію вирішили цьогоріч 38 учнів 3-11 класів.
4 груд. 2017

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Вчора, 3 грудня, в усьому світі відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. Тож сьогодні в нашій школі також відбувся захід, присвячений цій темі.