23 квіт. 2018

День довкілля. Всесвітній День Землі

22 квітня у світі відзначається Всесвітній День Землі. Тож 21 квітня в нашій школі проведено День довкілля в межах заходів до Дня Землі.
19 квіт. 2018

День цивільного захисту -2018

Сьогодні, 19 квітня, в нашій школі проходив День цивільного захисту. Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями та працівниками матеріалу з основ безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях.
11 квіт. 2018

Весняна толока

Ось нарешті вже прийшла справжня тепла весна, а з нею й пора весняних робіт. Тож сьогодні, 11 квітня, вся наша дружна шкільна родина вийшла на толоку.
21 бер. 2018

Тиждень профорієнтації: зустрічі з фахівцями

В межах Тижня профорієнтації та згідно плану спільної роботи школи та ОМЦССДМ м.Олександрії 20 березня відбулася зустріч учнів школи з фахівцями центру Немовим В.В. та Бережною А.І..
20 бер. 2018

Тиждень профорієнтації

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини, - завдання складне. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в сучасному суспільстві. Тож в понеділок, 19 березня, в школі стартував Тиждень профорієнтації.
19 бер. 2018

Шкільний ярмарок

Сьогодні, 19 березня,за ініціативою активу шкільного самоврядування в нашій школі пройшов веселий благодійний ярмарок, метою якого був збір коштів для облаштування кімнати відпочинку для учнів.
16 бер. 2018

Вɪтᴀємᴏ ʜᴀших пᴇᴘᴇмᴏжцɪʙ!!!

Вчора, 15 березня,наша шкільна команда брала участь в четвертому обласному чемпіонаті «#FOOTBAL_FOR_KIDS» та посіла ПЕРШЕ МІСЦЕ серед десяти команд!
8 бер. 2018

Зі святом!

Вітаємо усіх наших дівчаток, мам, бабусь, сетричок, вчителів-жінок з сьогоднішнім святом весни!
7 бер. 2018

Свято весни і краси

Не дивлячись на примхи погоди, в нашій школі сьогодні від самого ранку було по-особливому тепло й світло від сяючих очей і посмішок, від слів від душі, які лунали на адресу всіх дівчат та жінок нашої шкільної родини напередодні весняного жіночого свята з уст сильної половини.
2 бер. 2018

Відкрите логопедичне заняття

Вчора, 1 березня, в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда було проведено відкрите логопедичне заняття з групою учнів 2-г класу, які мають вади мовлення.