Сценка "Після батьківських зборів"від учнів 11 класу

День Учителя 2021 в ліцеї.

Пісня "Відпустка на Балі" від учнів 6 класу.

Пісня "Ягоди - малинки Вчителі" від учнів 8а класу
5 жовт. 2021

День учнівського самоврядування в ліцеї в День учителя

День учителя, бач, нині За весь рік найкращий день. І дзвенить по Україні Дітвори веселий спів.
4 жовт. 2021

Національний урок пам'яті, приурочений до 80 - х роковин трагедії в Бабиному Яру.

Давнє урочище в Києві, окраса його околиць із 14 століття, назване Бабиним Яром у 17-ім, набуло сумної слави у столітті двадцятім. Під час Другої Світової війни Бабин Яр став місцем масових розстрілів мирного населення та радянських військовополонених. За два осінні дні, 29 і 30 вересня, 1941 року тут розстріляно до 34 тисяч євреїв.

День партизанської слави.

І не всі повернулись із бою додому, І не всіх дочекалася рідна сім'я. Пам'ятайте ж ви їх, пам'ятайте такими, Пам'ятай же ти їх, українська земля.
4 жовт. 2021

Акція до Всесвітнього Дня Миру "Долоньки Миру"

Миру в Україні - бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!
20 вер. 2021

Відкритий чемпіонат міста Кропивницького зі скелелазіння

Вітаємо переможців, бажаємо нових спортивних досягненень!
17 вер. 2021

Селфі квест – гра «Знавці правил дорожнього руху»

Квест - гра була цікавою та захоплюючою, всі були задоволені, отримали яскраві враження та гарний настрій.
16 вер. 2021

Конкурс малюнків на асфальті «За безпеку на дорозі!»

Малювання на асфальті - це ще й творчість. Адже малювати крейдою це зовсім не те ж саме, що водити по папері олівцем або пензликом. Тут зовсім інші відчуття.