14 бер. 2024

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

14 березня в ліцеї-інтернаті відбулася зустріч юних боксерів ліцею-інтернату з українським боксером, чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном та призером чемпіонату України, заслуженим майстром спорту Віктором Вихристом.
13 бер. 2024

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ТИЖНЯ

12 березня 2024 року на загальношкільній лінійці були підведені підсумки роботи Шевченківського тижня (04.03 – 12.03.24р.) в ліцеї, присвяченого 210-ій річниці від дня народження поета, художника, пророка Т.Шевченка.
13 бер. 2024

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ НАУКИ І ТЕХНІКИ.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.
11 бер. 2024

ПЕРЕМОГИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ !

Учні комунального закладу ,,Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради" вперше взяли участь у такому масштабному конкурсі (до Конкурсу долучилось 2685 здобувачів освіти з усієї України) і показали прекрасний результат своїх робіт!
9 бер. 2024

КОНКУРС ВІДЕОПОЕЗІЇ Т.ШЕВЧЕНКА

Цьогоріч напередодні 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка для старшокласників (8-11 класи) був оголошений конкурс відеопоезії Т. Шевченка.
8 бер. 2024

МАЙСТЕР-КЛАС "ЗАЧІСКА ЗА 7 ХВИЛИН"

В рамках тижня науки, техніки та технологій вчителем Оксаною Артеменко проведено серію майстер-класів "Зачіска за 7 хвилин". Навіть тривога не завадила навчатися цікавим зачіскам.
8 бер. 2024

Виставка дитячих малюнків та плакатів "КОБЗАРЕВА ПАЛІТРА".

УРОК-КОНФЕРЕНЦІЯ

Старшокласники ознайомилися з особистим життям Т. Шевченка, його стосунками з особами прекрасної статі, довідалися про мрії та прагнення поета, про те, як його особисте життя відобразилося в поетичній та малярській творчості.
8 бер. 2024

КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ДО 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА.

КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ДО 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА. (Конкурс в укритті)
8 бер. 2024

КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ДО 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА.

Цьогоріч напередодні 210-річчя від дня його народження були оголошені конкурси подвійного плану. Учні 5-7 класів готували читання в літературній студії, а для старшокласників був оголошений конкурс відеопоезії Т. Шевченка.