10 вер. 2021

Виховна година у 9а класі на тему "Історія Олімпійських ігор"

Ці знамениті спортивні змагання сягають своїми коріннями античної Греції, де вони проводилися на честь Зевса, головного з богів-олімпійців. Атлети з усієї країни збиралися в місті Олімпія на березі річки Алфей щоб позмагатись між собою і показати свою силу, мужність та витримку.
10 вер. 2021

Виховна година в 7б класі "Спорт – сила, краса, здоров'я!"

«Хочеш бути сильним - бігай. Хочеш бути красивим - бігай. Хочеш бути розумним - бігай ». Давньогрецький вислів
9 вер. 2021

Увага! Увага! Нова жорстока гра шириться в соцмережах.(Смертельні ігри, в які граються діти)

Розбита голова, поламані кінцівки, перебитий хребет і навіть смерть. Це не про наслідки нападу чи бійки, а про підліткову гру. Жорстока розвага шириться в соцмережах і вже відома українським школярам. У чому небезпека? І як батькам попередити про неї своїх дітей?
9 вер. 2021

Конкурс малюнків "Мій улюблений вид спорту"

Хто з фізкультурою на «ти», В житті досягне він мети, Бо в спорті — міць та сила І для душі, й для тіла.
9 вер. 2021

Виховна година «Хвороби цивілізації!»

Життя кожного – це дорога, якою тільки йому призначено пройти. І якою буде ця дорога залежить… Від кого?
7 вер. 2021

Стартував Олімпійський тиждень

О, спорт! Ти – мир! Ти – мужність! Ти – натхнення!
7 вер. 2021

Легка атлетика- королева спорту

Спорт це рух, рух це життя!!!
3 вер. 2021

Перші у цьому навчальному році уроки «Тридцять років по десять кроків»

Батьківщина – це мати, яку не вибирають. Це доля, яка випадає раз на вік. Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Квест - гра

Квест-ігри – оригінальне рішення на День знань.

Свято Першого дзвоника

Увага! Увага! Прийшла святкова радісна пора! Прийшла врочиста сонячна година Вітає знов ліцей наш дітвору. Веселий сміх в осіннє небо лине.