28 січ. 2022

Свіча Голокосту не згасне.

У цей день, День скорботи і пам’яті, учні приєдналися до загальної печалі, ім’я якої Голокост.
27 січ. 2022

Усний журнал «Щоб здоров'я міцне мати,слід з дитинства про це дбати» (5 клас, вихователь А.Борисовець)

Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти.

Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту

Пам'ятай! Життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, Цього дарунка не заслуговує .
27 січ. 2022

Триває Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров’я - запорука успіху!»

Бути здоровим — модно!Бути здоровим — зручно!Бути здоровим — розумно! Здоров'я — це найбільше багатство!
25 січ. 2022

Урок здоров'я "Здоров’я – найбільший скарб" (6 клас, педагог - організатор С.Чабан)

Хай кожен з вас запам’ятає: Без здоров’я – щастя не буває!
25 січ. 2022

Урок здоров'я " Подорож цікавими стежками по країні ЗДОРОВ'Я" (5 клас. педагог - організатор С.Чабан)

Хто здоровий, - той сміється, Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини, Це ж чудово для людини!
25 січ. 2022

ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ, РУХ - ЦЕ СПОРТ!

Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт – це режим, що дозволяє розподілити раціонально свій час. Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, прагнення бути кращим. Спорт – це ясні думки. Спорт – це спілкування.
25 січ. 2022

Розпочався Тиждень здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров’я - запорука успіху! »

Людина – найвищий продукт земної природи. Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи, людина має бути здоровою, сильною та розумною. І.Павлов

ЧЕМПІОНАТ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

Вітаємо наших переможців!
24 січ. 2022

В єднанні сила. Ми українці, ми разом!

Виховна година "В єднанні сила. Ми українці, ми разом".(9а клас, вихователь Авдєєв Р.В.)