24 груд. 2021

" Мандаринове PARTY" в 6 класі.

З Новим 2022 роком!!!
24 груд. 2021

Новорічний ранок у 5 класі "Курочка Ряба в ютубі – зірка села, або Сватання Тигрохвастова"

З Новим 2022 роком!!
24 груд. 2021

Новорічні свята без глядачів, але з чудовим настроєм та сюрпризами

Через карантинні обмеження у нашому ліцеї свята пройшли без масових вистав та концертів, без глядачів та відвідувачів. Новий рік – найдовгочікуваніше свято. Багато хто любить зиму саме через це свято.

Чемпіонат м.Кропивницького з панкратіону

Вітаємо наших юнаків з вдалим виступом на цих змаганнях. Желіховський Д - l місце, Голубєв Д. - l, ll місце, Цабій Н.- I місце, Квак В. - ll місце, Дорошенко Є.- III місце.

Відкритий Чемпіонат з боксу м.Знам'янки

17-18 грудня у м.Знам'янка проходив відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків 2004-2005; 2006-2007; 2008-2009;2010-2011р.н.
21 груд. 2021

Виставка-конкурс новорічних композицій «Зимові фантазії»

Усі ми з нетерпінням чекаємо новорічних свят, намагаємось створити в своїй оселі атмосферу загадковості та чарівності. Не останню роль при цьому відводимо ялинці, не задумуючись, скільки зелених красунь знищуємо. Адже будинок можна прикрасити новорічними композиціями та оригінальними прикрасами. Коли ви бачите такі прикраси в журналах, то здається, що їх можуть виготовити тільки професійні дизайнери, але насправді це не так - зробити новорічну композицію не дуже складно. Це з успіхом доводять учні нашого ліцею!
17 груд. 2021

Oбласний конкурс інсайтів 2021

Участь учнів у роботі Малої академії наук – це прекрасна можливість для дітей показати та розвинути свої здібності до наукової діяльності. Підготувати науково-дослідницький проєкт – це нелегка справа! Але учні нашого ліцею готові до труднощів!
11 груд. 2021

Виховна година " Права дитини"(7а клас)

Я маю право жити на землі, Творити, дихати, учитись, Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись.
10 груд. 2021

Заняття у 5 класі з психологом О.Артеменко

В цікавій , ігровій формі вчилися основам безпечної поведінки
10 груд. 2021