11 трав. 2022

Мінна безпека. Квест.

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.
11 трав. 2022

«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»

Нагадаємо, що Мінреінтеграції спільно з видавництвом «Ранок» розмістили у відкритому доступі дитяче видання у вигляді коміксу «Мінна безпека не без Пека», яке розповідає про правила безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
9 трав. 2022

ТЕРМІНОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ

Пам’ятайте: вибухівка не завжди має загрозливий вигляд. Не торкайтесь незнайомих предметів!
8 трав. 2022

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Хай завжди в усьому світі Буде мир і щастя дітям, Бо народжені вони Для життя, а не війни.
7 трав. 2022

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ.

За участь у благодійному пробігу спортсменам були вручені символічні сертифікати.
25 квіт. 2022

Діти - дітям про Чорнобильську катастрофу: “На Чорнобиль журавлі летіли”

"Люди! Через роки, через віки - пам'ятайте ..."
23 квіт. 2022

Зі світлим святом Великодня!

Нехай ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.
30 бер. 2022

Художник Aljoscha: "Надія для дітей"

29 березня 2022 року до нашого закладу завітав художник Aljoscha і подарував біофутуристичну інсталяцію "Надія для дітей" .
20 бер. 2022

УВАГА ! Мінна безпека! Що потрібно знати та виконувати!

Візуально переконайтеся, що поруч з вами небезпечний пристрій або боєприпаси. Ні в якому разі не підходьте до вибухівки та не чіпайте її.
20 бер. 2022

Як діяти якщо виникли проблеми з мобільним зв'язкомком

Зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці, перевіряйте інформацію та будьте готовим до будь-якої ситуації! Разом до перемоги!