«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»

11 трав. 2022
Нагадаємо, що Мінреінтеграції спільно з видавництвом «Ранок» розмістили у відкритому доступі дитяче видання у вигляді коміксу «Мінна безпека не без Пека», яке розповідає про правила безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ
В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.
Посібник у форматі коміксу роз‘яснює дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.
Інтерактивна онлайн-книжка допоможе в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Видання рекомендоване до читання дітям та їхнім батькам. Розміщені інформаційні плакати допоможуть ліпше запам'ятати, що потрібно робити у випадку, коли виявили міни, вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.
Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:
Анотація:
Навчальний посібник - книгу у вигляді коміксу створено для учнів середньої школи з метою формування бази знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціяї, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами. Видання сприяє запам'ятовуваннню школярами зовнішнього вигляду небезпечних об'єктів та їхніх ознак, навчає правилам поведінки в небезпечних ситуаціях, містить цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть дітям краще запам'ятати та засвоїти алгоритм дій, змоделювати поведінку в разі виникення небезпечної ситуації, пов'язаної з мінами та вибухонебезпечними предметами.
Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях: це може зберегти ваше життя!