8 лют. 2024

ТРЕНУВАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ. ПІДГОТОВКА ДО ІІ ЕТАПУ.

Триває підготовка до ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування командою комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей – інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».
8 лют. 2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ. ТРЕНУВАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ.

СТВОРЮЙ, СПІЛКУЙСЯ ТА ПОВАЖАЙ: КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

6 – 7 лютого в ліцеї проводились заходи, присвячені Всесвітньому Дню безпечного інтернету, який відзначається 6 лютого 2024 року під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»
5 лют. 2024

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ

03 лютого 2024 року в місті Горішні Плавні проходив чемпіонат Полтавської області з панкратіону серед молодших дітей (2017 - 2018 та 2015 - 2016), дітей (2013 -2014), молодших юнаків (2011 - 2012), юнаків ( 2009 - 2010), старших юнаків ( 2007-2008 ) та юніорів ( 2004 - 2006).
2 лют. 2024

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА КАВʼЯРНЯ «НАДЗВИЧАЙНІ Й ЦІКАВІ»

1 лютого в рамках Тижня природничих наук вчителем географії Н.Рискіною проведена інтелектуальна кав’ярня «Надзвичайні і цікаві» з учнями 10 – х класів.
2 лют. 2024

ГАЗ У ПОБУТІ

Вихователі розповіли учням як потрібно поводитися із газовими побутовими приладами, на який номер необхідно телефонувати якщо відчуваєш сильний запах газу, та яка служба приїде на допомогу в разі виникнення проблем з використанням газу.
1 лют. 2024

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНЕ ШОУ «ХТО ЗВЕРХУ?»

31 січня в рамках Тижня природничих наук у ліцеї відбулося інтелектуально- розважальне шоу для семикласників «ХТО ЗВЕРХУ?» (вчитель біології А.Самарець) У грі брали участь дві команди 7-х класів— «Фламінго» та «Синіх Китів».
1 лют. 2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ. ТРЕНУВАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ.

1 лютого в комунальному закладі «Центральноукраїнський ліцей – інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» розпочалася активна підготовка до наступного ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
1 лют. 2024

ТИЖДЕНЬ СПРИЯННЯ ЗДОРОВОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕМУ: «ЗДОРОВ’Я - ЦЕ БЛАГО, ДАНЕ НАМ ПРИРОДОЮ…»(як зберегти здоров’я в умовах воєнного часу)

з 29 січня по 02 лютого 2024 року в ліцеї проходить Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я - це благо, дане нам природою…»
1 лют. 2024

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ МЕТАНЬ "ПАМ'ЯТІ ЗТУ ПІСКУНОВА Ю.Ю."

31 січня в м. Київ проходив І етап кубка України з легкоатлетичних метань, всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань "Пам'яті ЗТУ Піскунова Ю.Ю."