12 квіт. 2024

ІІІ (РАЙОННИЙ) ЕТАПІ З ФУТЗАЛУ

За результами зіграних матчів команда виборола 5 місце. Серед гравців команди найкращими були: Карелін Ярослав, Глизь Даніїл, Сайко Микита, Басараба Матвій. Бажаємо не втрачати форми, вірити в успіх, прагнути перемоги, втирати ніс суперникам, досягати успіху, реалізовувати свої мрії, підкорювати вершини спорту!
12 квіт. 2024

ФОТОКРОС «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

На уроці образотворчого мистецтва, вчитель Л.Кравченко, учні п’ятого класу вчилися фотомистецтва, а після уроку вийшли на шкільне подвір’я, щоб спробувати себе в ролі фотографа та взяти участь у фотокросі «З Україною в серці». Перегляньте наші роботи та оцініть їх. Учні 5 класу.
11 квіт. 2024

ТУРНІР З ФУТБОЛУ

Нехай, завойовані у чесному протистоянні футбольні трофеї, для переможців стануть оцінкою їх праці, а для тих, хто трохи не дограв до фіналу – додатковим стимулом у наступному році.
10 квіт. 2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ імені ПЕТРА ЯЦИКА!

Вітаємо переможця та його наставника!
10 квіт. 2024

УРОК ПАМʼЯТІ «ЖЕРТВАМ НАЦИСТСЬКИХ ТАБОРІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ».

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.
10 квіт. 2024

ДАРМА НЕ БІЙСЯ, АЛЕ СТЕРЕЖИСЯ!

З 08 квітня в ліцеї розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану), який триватиме до 12 квітня.
10 квіт. 2024

ПРО ЗДОРОВ'Я ТРЕБА ЗНАТИ, ПРО ЗДОРОВ'Я ТРЕБА ДБАТИ!

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати.
10 квіт. 2024

ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТОК, СРІБНИХ ПРИЗЕРОК З ЧЕРЛІДИНГУ!

ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТОК, СРІБНИХ ПРИЗЕРОК З ЧЕРЛІДИНГУ ТА ВЧИТЕЛЯ ЗІ СПОРТУ О. ЗИЛІНКУ!
5 квіт. 2024

ФОРМУЛА ЗДОРОВ'Я

Будьте здорові! Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких кожного дня, адже це запорука щасливого життя!
4 квіт. 2024

ЕКОЛОГІЧНА КВЕСТ-ГРА «ПТАШИНИЙ ЕКСПРЕС».

Настала весна, і ми, за українським звичаєм, проводимо свято зустрічі птахів. Наші предки уявляли, що весну приносять на крилах птахи.