СТВОРЮЙ, СПІЛКУЙСЯ ТА ПОВАЖАЙ: КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

8 лют. 2024

6 – 7 лютого в ліцеї проводились заходи, присвячені Всесвітньому Дню безпечного інтернету, який відзначається 6 лютого 2024 року під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», а саме: виховна година «Безпечний Інтернет» (6 клас, вихователь І.Матвєєнко); година спілкування «Будьте обережними з безпечним інтернетом» (7а клас, вихователь В.Григоріченко); години спілкування «Кібербулінг як проблема порушення прав людини» (8 клас, вихователь Л.Кравченко); година спілкування "Безпека дітей та молоді в інтернеті» та онлайн гра "Interland" (9а клас, вихователь Ю.Агеєва); година спілкування «Інформаційна безпека дітей та молоді» (9б клас, вихователь С.Конюшенко); інформаційний дайджест «Як захистити себе та дітей в інформаційному просторі під час війни?» (10б клас, вихователь А.Самарець); виховна година «Безпечний інтернет починається з тебе» (10а -11 класи, вихователь Н.Рискіна),переглянули відео та створили пам'ятки "Безпечний Інтернет - починається з тебе" (10б клас, класний керівник Н.Кареліна).
Заходи мали на меті підвищити освіченість дітей і молоді з питань безпечного використання цифрових технологій, створення кращого Інтернету для всіх загалом, уникнення ситуацій кібербулінгу, унеможливлення появи інтернет-залежності.
За даними опитування, проведеного у 2022 році Pew Research Center* – 46 відсотків підлітків кажуть, що користуються інтернетом «майже постійно» в середньому проводячи понад сім годин на день за екранними розвагами. Світ змінюється з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, а разом з ним змінюються й умови, в яких зростають і розвиваються наші діти. На жаль, технології поряд із можливостями створюють нові загрози.