ДАРМА НЕ БІЙСЯ, АЛЕ СТЕРЕЖИСЯ!

10 квіт. 2024
З 08 квітня в ліцеї розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану), який триватиме до 12 квітня.

Завданням цього тижня є поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.
У рамках тижня вихователь 10-А класу Н.Рискіна провела годину спілкування «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами», інформаційна година «Поведінка під час воєнного стану» була проведена вихователем 11 класу О.Ткаченко.
Учні 10-А та 11-х класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, презентації, тест-ігри та інше.