Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

30 трав. 2018
Сьогодні, 30 травня, на базі нашої школи розпочав свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту "Захисник_Кіровоградщини".

Сьогодні, 30 травня, на базі нашої школи розпочав свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту #Захисник_Кіровоградщини. Проект в області започатковано в 2015 році. «Захисник Кіровоградщини» — обласний проект національно-патріотичного виховання дітей та молоді, який реалізується на теренах Кіровоградської області. Координатором проекту є Вєтров Олег, голова Кіровоградського обласного осередку Національної федерації панкратіону.
Ідея проведення для учнів наших кадетських класів військово-патріотичного табору народилась ще минулого року під час проведення на базі інтернату обласного семінару-тренінгу викладачів предмету "Захист Вітчизни".
Тож сьогодні організатори та фахівці розпочали свою роботу з нашими вихованцями. У програмі сьогоднішніх тренувань були психологічні тренінги на командозлагодження за програмою #Центр_КОМПАС ,які проводила психолог Валентина Позняковська ,стройова та загальновійськова підготовка під керівництвом військовослужбовців в/ч 2269 , курс домедичної екстреної допомоги від військових 3-го полку спецпризначення, практичні заняття з тактичної підготовки під керівництвом старшого тренера з панкратіону, заступника голови обласної організації ФСТ «Динамо» Олександр Гусак,виконання інших вправ та завдань.
День був насичений подіями та заняттями, не зовсім звичними, але справді цікавими та захоплюючими для учнів.І хоч під кінець дня майбутні захисники, особливо найменші, трішки стомились, вони все ж були сповнені нових позитивних вражень та емоцій, отримали величезний заряд енергії.
Завтра на них чекають нові тренінги та заняття, ну і звичайно ж, нові враження.Тож слідкуйте за нашими новинами!

Більше фото з подій дивіться на нашій сторінці у фейсбук: