Відкриття табірної зміни

29 трав. 2018
НУ, НАРЕШТІ !!! ☺ Канікули, канікули весела пора, Їм так радіє уся дітвора, Літо настало – тепло принесло, Холоду на дворі, як і не було. Галас на річці, галас у дворі, Дітвора радіє чудовій цій порі, Як же не радіти, як не веселитись, Невже можна літом хоч хвильку журитись.

Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів
4 хв ·
НУ, НАРЕШТІ !!! ☺
Канікули, канікули весела пора,
Їм так радіє уся дітвора,
Літо настало – тепло принесло,
Холоду на дворі, як і не було.
Галас на річці, галас у дворі,
Дітвора радіє чудовій цій порі,
Як же не радіти, як не веселитись,
Невже можна літом хоч хвильку журитись.
Отже, сьогодні, 29 травня в Олександрійській школі – інтернаті розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку « Струмок».
Зміна буде тривати 14 днів з 29.05 по 11.06.2018 року.
Тема цьогорічної зміни : « Мандруємо світом» , а її девіз - «Північ, Південь, Захід, Схід – українців повен світ.»
Сьогодні відбулося відкриття табірної зміни. Протягом дня діти готувалися до цієї довгоочікуваної події: обирали назви загонів, девізи, речівки та готували своє презентації своїхо загонів. Весело і цікаво пройшла гра - квест «Мандруємо світом», у ході якої діти переїжджали від станції до станції , де мали змогу ознайомитися з тими країнами, якими вони будуть мандрувати протягом усієї зміни. Швидше за всіх справилися з усіма завданнями учні 4 та 8 класів.
А перед таборовим заходом відкриття усім було запропоновано зтанцювати флешмоб, який розпочали учні 4-го класу. Тож на цій енергійній ноті розпочались презентації загонів. Усім було цікаво,які назви собі обрали групи та під якими девізами будуть діяти цього літа. Під час цікавих та веселих презентацій виявилось, що у таборі утворились такі загони: « Турчинята», « Голодні індіанці», «Дружба», «Madagascar people» ( мовний загін), «Прометеї Греції», «НЛО», «Join up».
Під вечір, сповнені емоцій, вражень, хоч і трошки стомлені, загони зібрались на загальнотаборовому місці, аби традиційно розпалити вогнище дружби та напекти смачнющої картоплі.
Ура, канікули!!! ☺☺☺♥

Більше фото з події дивіться на нашій сторінці у фейсбук: