21 лист. 2018

День Гідності і Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
20 лист. 2018

Тижні безпеки життєдіяльності

Сьогодні, 20 листопада, в нашій школі відбулися заходи в межах Тижня безпеки дорожнього руху та Тижня знань безпеки життєдіяльності «Мала іскра – великий вогонь!».
14 лист. 2018

Застосування інноваційних форм роботи у виховному процесі

Сьогодні, 14 листопада, в нашій школі відбулось засідання методичного об’єднання вихователів, темою якого було «Застосування інноваційних форм роботи у виховному процесі».
12 лист. 2018

Засідання методичного об'єднання класних керівників

Сьогодні, 12 листопада, в нашій школі відбулось засідання методичного об'єднання класних керівників "Системний моніторинг виховного процесу в школі".
8 лист. 2018

Нетрадиційна педагогічна рада "Адаптація учнів п'ятого класу до навчання в основній школі"

«Не соромтеся вчитися і в зрілому віці. Краще навчитися пізно, ніж ніколи» ( Езоп ) Поки наші діти відпочивають на осінніх канікулах, вони й гадки не мають, що їхні педагоги вчаться так само, як і учні!
2 лист. 2018

Психологічний майстер-клас "Квітучий світ свого "Я"

1 листопада педагогічний колектив школи відвідав психологічний майстер-клас "Квітучий світ свого" Я" з метою розширення можливостей у напрямку особистісного зростання та самопізнання.
31 жовт. 2018

Свято гарбузової каші

Свято гарбузової каші - так називалось родинне свято для учнів 3-5 класів та їхніх родин. Цей традиційний в нашій школі захід цьогоріч пройшов сьогодні, напередодні осінніх канікул, в останній день жовтня – найяскравішого місяця осені.
30 жовт. 2018

Осінній бал

Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі. Тому хочеться сидіти вдома, пити чай зі смаколиками й дивитися якийсь фільм. Але усе це не стосується учнів нашої школи, які прийшли на Осінній бал, що відбувся 30 жовтня для учнів 9-11-х класів.
30 жовт. 2018

Спортивне свято «Осінній марафон»

Аби канікули розпочались весело та яскраво і, головне, запам’ятались дітям гарними подіями, для учнів усіх трьох ланок (початкової, середньої та старшої) в нашій школі були проведені яскраві та багаті на враження й емоції заходи. Розпочалась низка заходів сьогодні, 30 жовтня, спортивним святом «Осінній марафон» для учнів 6-8-х класів.
29 жовт. 2018

Осіння толока «Операція «Листя»

Сьогодні ,29 жовтня, в нашій школі пройшла осіння толока під назвою «Операція «Листя»