15 жовт. 2014

Відкритий урок з Хімії

15.10.2014 вчителем Найдою І. Ж. був проведений відкритий урок хімії в 7 класі за темою: "Поняття про періодичну систему хімічних елементів".
15 вер. 2014

Лист солдату: діти-сироти з любов’ю

Учні Олександрійської загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради підтримали акцію «Лист солдату».
13 вер. 2014

Листи пораненим героям.

Участь в акції "Лист пораненому солдату".
7 вер. 2014

Змагання з туризму

7 вересня 2014 року в парковому масиві ім. Т.Г.Шевченка , м. Олександрії, були проведені змагання з туризму.
1 вер. 2014

1 вересня – приємне та водночас сумне свято.

Олександрійська ЗОШ-інтернаті впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна та сама школа.
1 вер. 2014

Україна – єдина країна

«Перлина Україна на весь світ одна єдина» - під таким девізом пройшов ПЕРШИЙ УРОК в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті.
14 квіт. 2014

ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж"

14 квітня 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернат відбувся ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж" на тему "Дитинства світ - чарівний світ",
25 лют. 2014

21 лютого 2014 року Всесвітній день рідної мови

21 лютого – Всесвітній день рідної мови «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина»,- говорить народна мудрість. Але рідне слово — це найдорожчий скарб людини. Цю думку неодноразово підкреслювали відомі культурні діячі. Але найглибше її розкрив Панас Мирний: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка живого духу, багата скарбниця, в які народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, почування». Нашу українську мову Володимир Самійленко назвав «діамантом дорогим», Дмитро Білоус — «дивом калиновим», а Володимир Сосюра — «мовою солов'їною». Вона — «життя духовного основа», підкреслював Максим Рильський. «Рідна мова дорога людині, як саме життя», — говориться в народному прислів'ї.
20 лют. 2014

Українознавча гра "Патріот - 2014"

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.
17 лют. 2014

Свято "День народження школи"

14 лютого 2014 року в Олександрійській заальноосвітній школі - інтернат відбулося Свято, присвячене дню народження школи.