4 жовт. 2018

Всесвітній День тварин

Сьогодні, 4 жовтня, в нашій школі проведено єдиний урок, присвячений всесвітньому Дню тварин.
1 жовт. 2018

Клуб вихідного дня

У вихідний день, 29.09.18 року, ми продовжували знайомитися з казками та оповіданнями В.О.Сухомлинського та спілкувались про мир.
28 вер. 2018

Сьогодні – 100 років від дня народження Василя Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.З метою належного відзначення цієї дати та вшанування пам'яті видатного педагога в нашій школі проведено низку тематичних заходів.
20 вер. 2018

Туристсько-спортивний зліт

Сьогодні, 20 вересня, команда педагогів нашої школи на чолі з керівництвом закладу, взяли участь у відкритті та запланованих заходах першого дня туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області.
10 вер. 2018

Молодь за безпеку дорожнього руху!

Сьогодні, 10 вересня, в нашій школі стартував Тиждень безпеки дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху".
10 вер. 2018

Спорт- це сила!

Минулого тижня тренери з фехтування, боксу, легкої атлетики, панкратіону та спортивної аеробіки проводили відбір дітей за спортивними напрямками.
3 вер. 2018

День Знань-2018

Сьогодні, 03 вересня 2018 року, на подвір'ї нашого закладу було незвично людно і гамірно, адже саме сьогодні у нас свято - День знань. Захід було заплановано провести у незвичайній та цікавій для всіх формі, оскільки цьогоріч вирішено відмовитись від традиційної лінійки і натомість залучити всіх до динамічної та веселої квест - гри «Віночок дружби».
29 серп. 2018

До уваги учнів та батьків!

23 черв. 2018

Випускний вечір

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?
11 черв. 2018

Літній табір-2018. Закриття

Ось і закінчився літній відпочинок у пришкільному таборі "Струмок". Останній день цьогорічної табірної зміни залишиться в пам'яті наших вихованців та педагогів особливими спогадами, адже він був насичений особливими "приємностями" та подіями.