29 жовт. 2018

Клуб вихідного дня

«Талановитим може бути кожен»,- такий девіз обрали діти разом з дорослими для сьогоднішнього відпочинку.
26 жовт. 2018

День визволення України від фашистських загарбників

В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників 25 жовтня в нашій школі було проведено ряд виховних тематичних заходів.
22 жовт. 2018

Наука - дрібні пазли зі знань і досвіду

20 жовтня наші юні науковці відвідали консультаційні заняття для слухачів Кіровоградської Малої академії наук.
19 жовт. 2018

Відпрацювання плану евакуації людей на випадок пожежі

З метою запобігання нещасних випадків серед дітей і підлітків, забезпечення пожежної безпеки в нашій школі вчора, 18 жовтня, було відпрацьовано план евакуації людей на випадок пожежі.
14 жовт. 2018

З Днем Захисника України!!!

Наші кадети сьогодні взяли участь у заходах до Дня Захисника України в м.Кропивницький.
13 жовт. 2018

Клуб вихідного дня

13 жовтня,чудового, теплого вихідного дня, учні 3 – 6 класів, які залишились у школі, займались цікавими справами.
12 жовт. 2018

До Дня Захисника України

Сьогодні, 12 жовтня, учні 6-9 кадетських та старших класів нашої школи взяли участь у тематичному мітинзі , який відбувся біля Обеліску Слави селища Пантаївки з нагоди Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня.
11 жовт. 2018

Міжнародний день дівчаток

Сьогодні, 11 жовтня, у світі відзначається Міжнародний день дівчаток. Тож за ініціативи учнівського самоврядування в нашій школі теж відбулись заходи, присвячені дівчаткам.
10 жовт. 2018

Піліткам про темперамент

9 жовтня згідно плану спільної роботи школи та Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в нашій школі відбулася зустріч учнів 8-9 класів з фахівцем центру.
5 жовт. 2018

День вчителя-2018

Є професія у світі – Серце віддавати дітям! Серце вчителя безкрає, Як би він його не краяв. Сьогодні в нашій школі відбулося свято, на яке щорічно з нетерпінням чекають і діти, і вчителі нашої школи - День вчителя.