Другий день пришкільного табору відпочинку

30 трав. 2018

В той час, як учні кадетських класів тренувались у військовій справі, життя пришкільного табору відпочинку "Струмок" теж вирувало. І сьогодні за планом у таборі був День України. Він був сповнений як щоденних турбот, так і приємних вражень для наших вихованців. Зранку після зарядки, яка була проведена з елементами українського гопака, загони прибирали свої ділянки та клумби,провели трудову акцію « Квіти – краса планети» . Всі дружно працювали на клумбах та на території подвір’я, а потім вихователі загонів провели бесіди з Т/Б на тему «Профілактика алкоголізму, тютюнопаління,наркоманії.»
Також всі наполегливо готувалися до святкової концертної програми до Міжнародного дня захисту дітей.
Потім малеча збирала камінці, для того щоб на подвір’ї - викласти з них карту України до кінця зміни.
Після тихої години вихованці 1 – 3 загонів познайомилися і пограли в українські народні ігри, такі як: « Дід Панас», «Зайчик», «Відгадай що ми робимо», «Сірий вовк» та інші.
Біля вогнища були проведені конкурс на кращу інсценізацію української казки. Діти подивились казки, які показали: 1 загін - « Лисиця і журавель», 2 загін - « Коза Дереза», 3 загін – « Соломяний бичок»
Сьоогдні ж відбувся і конкурс « Парад віночків», в результаті якого перемогли учні 1 загону – свої неперевершені творчі роботи представила Чудмаєва Маргарита.
В кінці дня всі дружно пекли та їли картоплю й інші смаколики.

Більше фото з подій дивіться на нашій сторінці в фейсбук: