24 жовт. 2014

В Олександрійській школі-інтернаті відбулася зустріч з учасником АТО
23 жовт. 2014

Козацькі забави

До Дня українського козацтва в Олександрійській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради було проведено конкурс-змагання "Козацькі забави".
16 жовт. 2014

День цивільного захисту

16 жовтня 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради був проведений День цивільного захисту.
15 жовт. 2014

Відкритий урок з Хімії

15.10.2014 вчителем Найдою І. Ж. був проведений відкритий урок хімії в 7 класі за темою: "Поняття про періодичну систему хімічних елементів".
15 вер. 2014

Лист солдату: діти-сироти з любов’ю

Учні Олександрійської загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради підтримали акцію «Лист солдату».
13 вер. 2014

Листи пораненим героям.

Участь в акції "Лист пораненому солдату".
7 вер. 2014

Змагання з туризму

7 вересня 2014 року в парковому масиві ім. Т.Г.Шевченка , м. Олександрії, були проведені змагання з туризму.
1 вер. 2014

1 вересня – приємне та водночас сумне свято.

Олександрійська ЗОШ-інтернаті впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна та сама школа.
1 вер. 2014

Україна – єдина країна

«Перлина Україна на весь світ одна єдина» - під таким девізом пройшов ПЕРШИЙ УРОК в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті.
14 квіт. 2014

ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж"

14 квітня 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернат відбувся ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж" на тему "Дитинства світ - чарівний світ",