ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж"

14 квіт. 2014
14 квітня 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернат відбувся ХІ міський огляд - конкурс дитячої та юнацької творчості "Мистецький вернісаж" на тему "Дитинства світ - чарівний світ",

мета якого підвищення рівня естетичного виховання дітей та підлітків, залучення їх до світу мистецтва, виявлення і підтримка юних талантів, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, а також підвищення художнього рівня аматорського мистецтва.

Конкурсна програма відбулася за такими номінаціями :

* хорове виконання;

* вокальний жанр;

* театральне мистецтво;

* хореографія;

* художне читання;

* гумористичний жанр.

Журі високо оцінили виступи учасників огляду - конкурсу. Особливо відзначили творчий підхід до добору конкурсного матеріалу, його художній зміст, особливо вразила всіх сценічна культцра учасників та оригінальність постановки сценарію, художнє оформлення, артистизм виконавців.

Адміністрація дала високу оцінку роботі керівникам гуртків та учасникам конкурсу.