1 вересня – приємне та водночас сумне свято.

1 вер. 2014

1 вересня – приємне та водночас сумне свято. Олександрійська ЗОШ-інтернаті впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна та сама школа. Свій високий ніціональний дух та відданість Україні вкотре показали учні 11 класу прийшовши на урочисту лінійку в національному вбранні - вишиванках. Варто зазначити, що одягнули вишиванки й багато молодших школярів. Така акція випускників не залишила байдужим нікого.

У цей день цікавість переповнювала малюків, які вперше переступали шкільний поріг. А мудрі очі вчителів додавали ще більшої впевненості й наснаги одинадцятикласникам.

До Олександрійської ЗОШ-інтернату приєдналося  5 маленьких школяриків та школярочок.