Відкритий урок з Хімії

15 жовт. 2014

15.10.2014 вчителем Найдою І. Ж. був проведений відкритий урок хімії в 7 класі за темою: "Поняття про періодичну систему хімічних елементів". Форма проведення: урок - подорож. Під час уроку семикласники здійснили віртуальну подорож до міста Елементтауну, що знаходиться в країні Хімляндії.
      Для розвитку пізнавальної активності учнів, їх позитивних емоцій, наполегливості у навчанні, вчитель застосувала різні методи та прийоми інтерактивного навчання: методо мозкового штурму "Збери рюкзак знань", метод групового навчання "Підпеши конверт жителю Елементтауна", "Склади сенкан", "Вірю - не вірю". Креативною ізюминкою уроку стала презентація міні - проектів "Звідки тоє ім`я, ЕЛЕМЕНТЕ!". Добре продуманими на уроці були елементи здоровозберігальних технологій.
        Співробітництво учителя та учнів на уроці дало прекрасний результат знань. Найактивнішими на уроці були Артеменко Яна, Коваленко Яна, Івахов Артем, Богачук Оксана. Учні показали високий рівень навчальних досягнень.

Н. Я. Савичева
член шкільної атестаційної комісії