10 груд. 2014

Всеукраїнский урок "Права людини"

10 грудня 2014 року був проведений Всеукраїнский урок "Права людини"
9 груд. 2014

Декада науки і техніки

З 9 по 18 грудня в нашій школі триватиме декада науки і техніки.
8 груд. 2014

День Збройних сил України

5 грудня в Олександрійській загальноосвітній школі- інтернаті пройшли урочистості, присвячені Дню Збройних сил України та 71 річниці з дня визволення Олександрійщини від німецько-фашистських загарбників.
27 лист. 2014

Cвято «Гарбузова родина»

27 листопада в Олександрійській школі-інтернаті відбулося свято «Гарбузова родина».
24 лист. 2014

Запали свічку пам`яті

22 листопада 2014 року учні Олександрійської школи-інтернату взяли участь у ході, присвяченій жертвам голодоморів та політичних репресій.
20 лист. 2014

Лінійка гідності і свободи

20 листопада В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулися урочистості з нагоди Дня гідності і свободи.

Старт XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті стартував І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика .

9 листопада - День української писемності та мови

7 листопада 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів пройшли заходи до Дня української писемності та мови.

Відкритий урок з Хімії у 9 класі

6 листопада вчителем Найдою Іриною Жоркісівною був проведений урок з хімії у 9 класі на тему «Реакції йонного обміну».
4 лист. 2014

Концертна програма для працівників та мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділення

З нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери 3 листопада 2014 року учні і працівники Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату привітали працівників та мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділення концертною програмою.