Україна – єдина країна

1 вер. 2014
«Перлина Україна на весь світ одна єдина» - під таким девізом пройшов ПЕРШИЙ УРОК в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті.

«Перлина Україна на весь світ одна єдина» - під таким девізом пройшов ПЕРШИЙ УРОК в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів загальної теми «Україна – єдина країна». На Уроці учні розглядали питання єдності, патріотизму, закріпили і поглибили свої знання про Україну як державу, в якій живе народ з глибоким історичним минулим, самобутніми традиціями та важливими сьогоднішніми досягненнями, порушили питання дружби, толерантності та доброчинності.

Учні 9-11 класів згадали історію становлення української державності, обговорили нелегкий шлях до незалежності держави, висловили своє бачення сучасних подій в Україні. У поглядах на це питання, висловлених молоддю, - віра в світле майбутнє країни, оптимізм і бажання вірно та старанно працювати в ім'я єдиної незалежної України.

У «скриньці побажань»  молодь висловила свої мрії, надії та  побажання, щодо розвитку майбутнього країни.