Змагання з туризму

7 вер. 2014
7 вересня 2014 року в парковому масиві ім. Т.Г.Шевченка , м. Олександрії, були проведені змагання з туризму.

7 вересня 2014 року  в парковому масиві  ім. Т.Г.Шевченка , м. Олександрії, були проведені змагання з туризму.

Метою цих змагань було :залучення дітей та підлітків до активного відпочинку, популяризація козацтва. Підготовкою заходу керував оргкомітет, затверджений правлінням ГО Козацьке товариство « Козацький звичай» та Радою ДГО « ФСК» Школа розвідників».В цих змагання прийняли участь 12 хлопчиків  Олександрійської загальнооосвітньої школи- інтернату І – ІІІ ступенів; 3 команди по 4 чоловіки: команда « Соколи», « Козаки», «Орли». Цікавими та змістовними були завдання , що включали  в собі « пластунську полосу перешкод», пошукову ГРУ « Скарби козака Вуса», перегони на плотах. Дякуємо організаторам заходу, що надали змогу дітям випробувати свої сили та набути нових навиків зі спортивного туризму.