13 жовт. 2015

Патріотично-спортивне свято "Естафета мужності"

12 жовт. 2015

Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України

12 жовт. 2015

Трояндова алея

9 жовт. 2015

Акція « Чисті руки школяра»

7 жовт. 2015

Старт VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради

6 жовт. 2015

Використання наочності в першому класі

5 жовт. 2015

День учителя у нашій школі

2 жовт. 2015

Шановні освітяни! Педагогічний та учнівський колективи Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради щиро вітають вас з Днем учителя!

1 жовт. 2015

До Всеукраїнського Дня бібліотек