День восьмий. 09.06.2015. День друзів

10 черв. 2015
Восьмий день табору.

09.06.2015. Міжнародний день друзів

В цей  день діти  знайшли нових друзів   -  волонтерів  організації «Серце для сиріт». В  ході зустрічі вихованці молодших загонів ( 25 дітей , вік 7 – 11 років)  мали змогу долучитися до майстер - класу з виготовлення « Браслету дружби», вихованці середніх та старших загонів ( 45 дітей, вік 12 – 17 років) із задоволенням прийняли участь  спортивних розвагах.

В цей  день також було проведено довгоочікуване дітьми Свято Нептуна . Всіх вихованців табору  чекала цікава зустріч та веселі розваги з Нептуном. Кожен загін підготував костюми та  по одному номеру самодіяльності на морську, річкову тематику (пісні, танці). Нептун зі своєю морською свитою провели різноманітні конкурси  пісень про моря, океани, річки, конкурс прислів'їв та  приказок про рибалок та риб, спортивно – розважальні конкурси.Завершилося свято традиційним Нептуновим обливанням. Задоволені та щасливі діти купалися під струменями води.

Більше фото дивитись ТУТ: Табір 2015, 8-10 червня