Волонтери благодійного фонду "Серце для сиріт" у гостях пришкільного дитячого табору "Струмок"

10 черв. 2015

Мода на браслети із резиночок заполонила весь світ. Сьогодні це головний дитячий бренд. І не дивно, що до цієї творчості взялися вихованці літнього пришкліьного табору "Струмок" Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.  Вони не тільки навчалися плетінню браслетів з резиночок, а й спілкувалися з волонтерами щодо сучасної технології плетіння. Дівчатка й хлопчики призналися, що їм став до вподоби стиль Loom Bands, один з найпопулярніших серед школярів Європи.

ДРУЖНІ СПОРТИВНІ РОЗВАГИ З ВОЛОНТЕРАМИ ФОНДУ.

Після плетіння браслетів діти разом з волонтерами провели спортивні змагання та розваги на шкільному стадіоні. Сила, спритність, жага до перемоги панували на цій зустрічі. Супроводом хорошого настрою була музика благодійників, яка звучала із музичного обладнання, встановленного волонтерами.

Більше фото дивитися тут:  Табір 2015, 8-10 червня