Пекуча сльоза українського народу.

25 лист. 2021
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

Пекуча сльоза українського народу.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в ліцеї - інтернаті було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
Вихователі облаштували в класах куточки пам’яті та провели для учнів години спілкування, години пам’яті і скорботи , а саме:
- Виховна година до дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій "Ми низько голову схиляєми"- хвилина мовчання. Створення лепбуку "Ціна хліба", (5 клас), вихователь Борисовець А.Г.;
- година спілкування «Пам’ятаємо ..» з учнями 6 класу, вихователь Кравченко Л.М;
- година пам’яті « Голодомор 1932 – 1933 років – біль серця всієї України», (7а клас), класний керівник Коломойчук І.Д.:
- тематична година «Голодомор – біль душі і пам’ять серця», (7б клас), вихователь Конюшенко С.А.;
- тематична година «І плакала свіча в скорботі» (8а клас), вихователь Рискіна Н.О.;
- виховна година " Пам'ятаємо жертв Голодомору" ( 8б клас),вихователь Самарець А.В.;
- виховна година «Голодомор 1932 – 1933 років – біль серця всієї України» (9 а клас), вихователь Авдєєв Р.В.;
- інформаційна година « Чорна сповідь – 33» (9б клас), вихователь Ткаченко О.М.;
- година пам’яті «Голодомор 1932 – 1933 років. Геноцид Українського народу» (10 клас), вихователь Татарін О.Л.;
- виховна година "День пам'яті жертв голодомору в Україні" ( 11 клас), вихователь Переверзєв Ю.М.;
В цей день всі учні ліцею вшанували пам’ять загиблих під час страшного Голодомору хвилиною мовчання, створили пам’ятну аплікацію «Квітка незабудка», «Колосок пам’яті».
Проведені в цей день заходи запам’ятались усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові та русі її учасників.
27 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голодомору.