22 лист. 2021

21 листопада країна відзначає День Гідності та Свободи.
З нагоди відзначення у 2021 році Дня Гідності та Свободи, з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, 22 листопада в ліцеї – інтернаті спортивного профілю проведені відповідні тематичні заходи: години спілкування, уроки мужності, виховні години, бесіди, круглі столи, у шкільному вестибюлі оформлений інформаційний стенд, де усі охочі могли прочитати вичерпні відомості про історію виникнення та суть цього дня. В шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».
Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України для учнів 11 класу проведено виховну годину « Революція свідомості» (вихователь Переверзєв Ю.М.) Учні підготували інформацію про події листопада 2013 року, розповідали що для кожного означає бути гідним та вільним, переглянули відеоролик «Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують і ми вільні творити своє майбутнє».
Про історію Дня Гідності та Свободи розповіла педагог – організатор Чабан С.В. учням 5 – 6 класів , учні із цікавістю переглянули презентацію « Революція Гідності для дітей!», після переглянутого відео та в ході його обговорення, дітям було запропоновано розфарбувати карту України в яскраві кольори.
Вихователь 5 класу Борисовець А.Г. провела інформаційно- патріотичну хвилину з елементами вікторини «Україна – країна нескорених», мета якої-вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Учні 6 класу разом з вихователем Кравченко Л.М. провели годину пам’яті
«Україна гідна свободи!», діти згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
В 7а класів класним керівником Коломойчук І.Д. проведена виховна година «День гідності та свободи».
Тематична година « День Гідності та Свободи» була проведена вихователем 7б класу Конюшенко С.А., мета якої - вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Вихователь 8а класу Рискіна Н.О. провела патріотично-інформаційну годину «День гідності і свободи. Герої не вмирають» і побажала всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.
Для учнів 8б класу вихователь Самарець А.В. провела інформаційну годину «Революція свідомості» , розповіла дітям подробиці боротьби українців за честь, свободу та можливість жити в цивілізованій європейській спільноті.
Для учнів 9-Б класу вихователем Ткаченко О.М. проведено заочну подорож «Від Революції Гідності до Країни гідності» із створенням карти Гідності та Свободи.
Вихователем 9а класу Авдєєвим Р.В. було проведено інформаційну годину «Я - гідний, я – вільний!», на якій діти вшанували пам’ять Героїв Майдану і воїнів-захисників України.
Вихователь Татарін О.Л. провів з учнями 10 класу патріотично – інформаційну годину « День гідності та свободи. Слава і вічна пам'ять героям», розповів про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.