Квест "У пошуках козацьких скарбів"

19 жовт. 2021

14 жовтня на Козачому острові, міста Кропивницького, проходив фестиваль "Радість в камуфляжі" під час якого на дітей очікував квест "У пошуках козацьких скарбів", в якому прийняла участь і наша команда "Хортиця" у складі трьох учасників.
Квест складався із 11 локацій (конкурсів): конкурс "Хештегів", "Українське намисто", "Козацький виклик", "Козацькі пісні", "Сагайдак", "Як козаки...", "Козацька грамота", "Скоромовки", "Битва інтелектів", "Пазли", "Одягни козака". Учасники гри весело виконували завдання квесту.