Комп'ютерні ігри

6 черв. 2015
А ще дітвора доповнила: ігри розвивають пам`ять, увагу та реакцію.

Скільки б не говорили про комп`ютерні ігри сьогодні, проте дітей від них не відірвати.

До 20 хвилин табірного часу в режимі дня дозволяється учням провести за комп`ютером, адже і вчені зробили висновок, що відеоігри в жанрі "екшн" допомагають опановувати сенсомоторні навички. Такі навички мають першочергове значення для деяких вузьких спеціальностей. Прикладом є лапароскопічна хірургія, коли лікар має керувати складним процесом через комп`ютерний інтерфейс. Про це повідомляють новини із ринку ігор.

Коли запитали дітей про улюблені ігри, то відповіді були однозначні: "Minecraft", "Sims", "Counter-Strike", українські ігри "Козаки", "Сталкер". А ще дітвора доповнила: ігри розвивають пам`ять, увагу та реакцію.

Мабуть, не помилимося, якщо скажемо, що відеоігри стають частиною сучасної культури, бо вже давно у світі триває дискусія щодо того, чи є вони мистецтвом.