Декада точних наук

2 бер. 2020
Декада точних наук розпочалася сьогодні в ліцеї. Під час заходу відкриття було наголошено, що основною метою Декади є забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності учнів, сприяти формуванню їх наукового світогляду, поглибити знання та підвищити інтерес до математики, фізики , хімії, біології та інформатики.

Присутні переглянули веселу та повчальну казку-переробку , в якій дійовими особами були точні науки. Герої казки довели, що без знань неможливо досягти позитивних результатів в будь-якій роботі. Тож заохочуючи учнів до активної участі у заходах, організатори Декади оголосили план роботи на даний період. На учнів чекає багато пізнавальних й цікавих конкурсів, змагань та розваг, долучившись до яких ліцеїсти не лише отримають море позитиву, а й матимуть можливість проявити власні знання та здібності до точних наук.

Більше фото та відео ви можете бачити на наших сторінках Facebook  та Instagram