Вітаємо наших спортсменів!

24 лют. 2020
Команда нашого ліцею взяла участь та посіла друге місце у волейбольному турнірі, який був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка. Змагання пройшли у спортивному залі філії «Диківська загальноосвітня школа».

22 лютого у селі Диківка (Знам’янський район) відбувся волейбольний турнір, який був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка. Захід проводився за ініціативи КДЮСШ Знам'янської райдержадміністрації та ГО ВФСТ "Колос".
Змагання пройшли у спортивному залі філії «Диківська загальноосвітня школа».
Відзначимо, що ці змагання є традиційними і проводяться щороку у лютому у залік Спартакіади ДЮСШ. Турнір пройшов у двох категоріях – серед юнаків та дівчат. У змаганнях серед юнаків брали участь три команди, серед дівчат – дві команди.
Команда нашого ліцею посіла друге місце в турнірі. А в товариській зустрічі між командами ліцею та Пантазіївської ЗОШ наші волейболісти отримали перемогу. Кращим гравцем визнано Шулежка Ярослава.
Щиро вітаємо наших спортсменів та тренера Жанаталая Віктора Вікторовича! Бажаємо нових перемог та звершень!

Більше фото та відео ви можете бачити на наших сторінках Facebook  та Instagram