9 лист. 2016
9 листопада 2016 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті пройшли заходи до Дня української писемності та мови.

Літературно-музична композиція «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» об’єднала учнів 7-11 класів з вчителями української мови Савичевою Н.Я. та Носенко Т. В. Разом здійснили віртуальну подорож сторінками історії виникнення української писемності та виразили шанобу і любов до рідної мови.
Старшокласники взяли участь у написанні XVI Радіодиктанту національної єдності, метою якого стало єднання учнівських колективів та перевірка грамотності перед ДПА та ЗНО.
Учениця 11 класу Антонова Анна спробувала свої сили у творчій роботі юної телеведучої з висвітленням у «Шкільних новинах» подій святкового Дня української писемності та мови, наймолодшого Державного Свята, та ставлення молоді до рідного слова.
Учні 7 класу створили відеопазл «Говори українською мовою».
У кабінеті української мови та літератури стартував І етап ХVII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.
У бібліотеці школи – інтернату протягом дня відбувся огляд виставки літератури з історії мови та з питань культури мовлення на тему: «Книга – зв’язок часу» .
Продовжилося святкування Дня української писемності та мови виховними годинами і в позаурочний час.
Цей День об’єднав дітей, вчителів, вихователів і показав високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Фото з заходів можна переглянути на нашій сторінці у фейсбук : https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1827162600896461