Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити"

7 лист. 2016

Сьогодні, 7 листопада, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити". Не дивлячись на свою зайнятість підготовкою до ДПА та ЗНО ,тиждень відкрили учні 11 класу яскравим та змістовним театралізованим виступом своєї агітбригади. Присутні на заході школярі та педагоги із задоволенням переглянули та прослухали творчо підготовлені одинадцятикласниками та виконані ними із запалом та ентузіазмом правила пожежної безпеки у вигляді розіграних ситуацій із життя та у супроводі пісень-переробок у власному виконанні.

Фото із заходу можна переглянути на нашій сторінці фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1826166204329434